Krośnianie Mistrzami Podkarpacia w rajdach samochodowych

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

Reprezentujący Automobilklub Małopolski w Krośnie Marcin Wilusz i Wojciech Witkowski odebrali tytuły Mistrzów Podkarpacia w rajdach samochodowych.

Na zorganizowanej przez Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Rzeszowie gali załoga Revline Racing Team oprócz pucharów i medali za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Podkarpacia otrzymali także nagrody od tytularnego sponsora mistrzostw – firmy Disla.

Marcin Wilusz: Początek roku 2018 pracowicie wykorzystujemy na przygotowania do nowego sezonu, ale ten czas jest również okazją do podsumowania tego, co udało się dokonać w sezonie 2017. Gala ZO PZM w Rzeszowie, podczas której odebraliśmy puchary za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Podkarpacia przyniosła nam miłą niespodziankę w postaci nagród od sponsora RSMPk – firmy Disla. Oprócz vouchera na komplet felg aluminiowych tego producenta otrzymaliśmy także prezent w postaci wsparcia sponsorskiego firmy Disla w startach w sezonie 2018. W tym roku zamierzamy wejść krok wyżej w rajdowej przygodzie i spędzić go na trasach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski w nowym samochodzie Honda Civic Type-R, więc w sezonie pełnym nowości z radością witamy w zespole kolejną, w postaci nowego sponsora.

wilusz

red. fot. Krosno112.pl

 

Partnerzy portalu: