.

Krośnianie Mistrzami Podkarpacia w rajdach samochodowych

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

Reprezentujący Automobilklub Małopolski w Krośnie Marcin Wilusz i Wojciech Witkowski odebrali tytuły Mistrzów Podkarpacia w rajdach samochodowych.

Na zorganizowanej przez Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Rzeszowie gali załoga Revline Racing Team oprócz pucharów i medali za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Podkarpacia otrzymali także nagrody od tytularnego sponsora mistrzostw – firmy Disla.

Marcin Wilusz: Początek roku 2018 pracowicie wykorzystujemy na przygotowania do nowego sezonu, ale ten czas jest również okazją do podsumowania tego, co udało się dokonać w sezonie 2017. Gala ZO PZM w Rzeszowie, podczas której odebraliśmy puchary za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Podkarpacia przyniosła nam miłą niespodziankę w postaci nagród od sponsora RSMPk – firmy Disla. Oprócz vouchera na komplet felg aluminiowych tego producenta otrzymaliśmy także prezent w postaci wsparcia sponsorskiego firmy Disla w startach w sezonie 2018. W tym roku zamierzamy wejść krok wyżej w rajdowej przygodzie i spędzić go na trasach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski w nowym samochodzie Honda Civic Type-R, więc w sezonie pełnym nowości z radością witamy w zespole kolejną, w postaci nowego sponsora.

wilusz

red. fot. Krosno112.pl

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

LAKAR right

medycyna estet

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

pomoc grzeskowi

NOCNA JAZDA DLA OLUSIA

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

OSP NA ALARM

Wasze komentarze