23 marca przyjdź na Targi Pracy w PWSZ w Krośnie

W dniu 23 marca br. (piątek) w godz. od 9.30 do 14.00 w Kampusie Techniczno-Sportowym PWSZ w Krośnie w Turaszówce odbędą się V Targi Pracy.

PATRONAT KROSNO112
Targi zorganizowane zostały przez Biuro Karier PWSZ w Krośnie oraz Podkarpacką Wojewódzką Komendę Ochotniczych Hufców Pracy w Rzeszowie, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Krośnie.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Pan Piotr Przytocki, Prezydent Miasta Krosna oraz prof. dr hab. Grzegorz Przebinda, Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie.

Tegoroczna, piąta edycja Targów Pracy, zgromadzi około 40 wystawców, w tym największe firmy z naszego regionu. Dla zwiedzających Targi Pracy to niecodzienna okazja do spotkania z pracodawcami oraz ekspertami i specjalistami rynku pracy.

Kilkadziesiąt ofert pracy, praktyk i staży, warsztaty, wykłady, prezentacje studenckich kół naukowych to oferta, która została przygotowana dla zwiedzających Targi.

Głównym celem Targów jest pomoc absolwentom w poszukiwaniu zatrudnienia wraz z możliwością bezpośredniego znalezienia pracy. Udział w Targach będzie dla uczestników okazją do doskonalenia umiejętności poruszania się po dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.

Targi Zatrudnienia z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem, zarówno wśród odwiedzających, jak i pracodawców, co wskazuje na potrzebę ich organizacji. To wydarzenie wpisało się na stałe w kalendarz wydarzeń organizowanych PWSZ w Krośnie.

Wstęp na Targi Pracy PWSZ w Krośnie jest dla zwiedzających bezpłatny. Serdecznie zapraszamy.

red.

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

 

BRUNCH 25 03

fnk

LAKAR right

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

pomoc grzeskowi

NOCNA JAZDA DLA OLUSIA

fotoduda

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

Plakat Targi pracy 2018 PWSZ OHP

wiktoria 1

Wasze komentarze