23 marca przyjdź na Targi Pracy w PWSZ w Krośnie

W dniu 23 marca br. (piątek) w godz. od 9.30 do 14.00 w Kampusie Techniczno-Sportowym PWSZ w Krośnie w Turaszówce odbędą się V Targi Pracy.

PATRONAT KROSNO112
Targi zorganizowane zostały przez Biuro Karier PWSZ w Krośnie oraz Podkarpacką Wojewódzką Komendę Ochotniczych Hufców Pracy w Rzeszowie, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Krośnie.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Pan Piotr Przytocki, Prezydent Miasta Krosna oraz prof. dr hab. Grzegorz Przebinda, Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie.

Tegoroczna, piąta edycja Targów Pracy, zgromadzi około 40 wystawców, w tym największe firmy z naszego regionu. Dla zwiedzających Targi Pracy to niecodzienna okazja do spotkania z pracodawcami oraz ekspertami i specjalistami rynku pracy.

Kilkadziesiąt ofert pracy, praktyk i staży, warsztaty, wykłady, prezentacje studenckich kół naukowych to oferta, która została przygotowana dla zwiedzających Targi.

Głównym celem Targów jest pomoc absolwentom w poszukiwaniu zatrudnienia wraz z możliwością bezpośredniego znalezienia pracy. Udział w Targach będzie dla uczestników okazją do doskonalenia umiejętności poruszania się po dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.

Targi Zatrudnienia z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem, zarówno wśród odwiedzających, jak i pracodawców, co wskazuje na potrzebę ich organizacji. To wydarzenie wpisało się na stałe w kalendarz wydarzeń organizowanych PWSZ w Krośnie.

Wstęp na Targi Pracy PWSZ w Krośnie jest dla zwiedzających bezpłatny. Serdecznie zapraszamy.

red.