Revline Racing Team przed startem 4. Rajdu Rzeszowiak

fot. Agnieszka Wołkowicz - UMA fot. Agnieszka Wołkowicz - UMA

Czwarta edycja Rajdu Rzeszowiak rozpocznie rywalizację w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Podkarpacia. W ramach zawodów już w najbliższą niedzielę odbędzie się rajd okręgowy, Super KJS oraz KJS. Łącznie listy zgłoszeń liczą 51 załóg, a z numerem 1 wystartuje ubiegłoroczny Mistrz Podkarpacia Marcin Wilusz, który pilotowany przez Arkadiusza Borczyka wystąpi w klasie GOŚĆ. Reprezentanci Revline Racing Team przedstawią na podrzeszowskich odcinkach specjalnych Hondę Civic Type-R.  

-W Rajdzie Rzeszowiak wystartuję tym razem w klasie GOŚĆ i będzie to występ czysto treningowy. Już niebawem rozpocznie się w Załużu sezon GSMP, a niedługo później wybieram się na Rajd Dolnośląski, więc nie można było nie skorzystać z okazji na pokonanie w rajdowych warunkach kolejnych oesowych kilometrów. Mimo startu w wielickim Memoriale wciąż niewiele wiem o mojej nowej Hondzie Civic, więc mam nadzieję, że doświadczeniem z japońskimi rajdówkami podzieli się ze mną Arek Borczyk, który pojedzie tym razem na fotelu pilota. Nie patrząc na czasy będziemy się skupiali na poznawaniu samochodu oraz ustawieniu nowego zawieszenia, a wymagające odcinki specjalne w Siedliskach i Niechobrzu bardzo dobrze się do tego celu nadają. - mówi Marcin Wilusz.

Partnerami zespołu są: Rafineria w Jaśle - producent olejów Revline i Jasol; DISLA – producent felg aluminiowych, Stara Wędzarnia Frysztak, a także Euroauto-Zbyt – dystrybutor profesjonalnych kosmetyków samochodowych. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Materniak Autosport, a patronat medialny sprawuje nasz portal, TVP 3 Rzeszów, Radio WAWA oraz eSanok.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie internetowej KLIKNIJ oraz na profilu Facebook (klik).

Program 4. Rajdu Rzeszowiak
Niedziela, 29 kwietnia 2018
START RAJDU – Boguchwała, Plac Rynek – 09:00
OS-1 Siedliska 1 (7,18 km) – 09:20
OS-2 Niechobrz 1 (7,50 km) – 10:15
Serwis A (Boguchwała, Plac Rynek) – 10:55
OS-3 Siedliska 2 (7,18 km) – 11:45
OS-4 Niechobrz 2 (7,50 km) – 12:40
Serwis B (Boguchwała, Plac Rynek) – 13:20
OS-5 Siedliska 3 (7,18 km) – 14:10
OS-6 Niechobrz 3 (7,50 km) – 15:05
META RAJDU – Boguchwała, Plac Rynek – 15:30
CEREMONIA WRĘCZENIA NAGRÓD – Miejskie Centrum Kultury – Boguchwała, Plac Rynek 2 – 18:00

red. Revline Racing Team | fot. Agnieszka Wołkowicz - UMA

 

Partnerzy portalu: