Startują zapisy na rajd rowerowy przez gminę Jedlicze

fot. Pexels fot. Pexels

Rajd rowerowy poprzez miejscowości gminy Jedlicze odbędzie się po raz czwarty. Jest on imprezą rodzinną,więc tempo dodtosowane będzie do wszystkich - zapewniają organizatorzy.

Rajd odbędzie się 17 czerwca i tradycyjnie wystartuje spod hali GOSiR w Jedliczu. Zapisy na rajd ruszają 1 maja. Można dokonywać ich mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ) bądź telefonicznie (692 608 801). Warto się pospieszyć - organizatorzy przygotowali pamiatkowe koszulki dla pierwszych 100. zapisanych osób. Na trasie rajdu uczestnicy będą mijać piękne krajobrazy i zabytki miedzy innym dworek Marii Konopnickiej w Żarnowcu. Trasa rajdu liczy 32 km a dpoczynek planowany jest w miejscowości Potok.

Poczynania uczestników będą filmowanie z drona.Wśród uczestników planowane jest rozlosowanie nagród niespodzianek, będzie także można bezpłatnie oznakować rower (nie zapomnijcie dowodu tożsamości). Rajd zakończy się ogniskiem z kiełbaskami w Żarnowcu, na placu w IXX wiecznej szkoły ludowej.

Więcej informacji na Facebooku organizatora (KLIKNIJ).

 Plakat Rajdu Jedlicze 2018

red., mat. organizatora

 

Partnerzy portalu: