Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy na Podkarpackiej

fot. Czytelnik fot. Czytelnik

Obywatelska interwencja w ostatni dzień kwietnia. Na skrzyżowaniu ulicy Podkarpackiej i Zręcińskiej w Krośnie uwagę jednego z kierowców przykuł pojazd, który nie miał włączonych świateł, a tor jazdy nie był płynny.

Jeden z kierowców podróżujących Podkarpacką zajechał drogę nieoświetlonemu pojazdowi z którego wysiadł kierowca. Mężczyzna otworzył maskę w swoim pojeździe i próbował przekonywać, że wszystko jest w porządku. Nagle odskoczył od pojazdu i zaczął uciekać. Udało się go zatrzymać przy ogrodzeniu lotniska i doprowadzić z powrotem do jego pojazdu. Tam dotarli policjanci, którzy przejęli mężczyznę.

- Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Krośnie prowadzą postępowanie w kierunku kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości - poinformowała Klaudyna Konarzewska z KMP Krosno. Sprawa jest rozwojowa.

red. fot. Czytelnik

 

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

4 komentarzy

 • ~kubuśchochelka

  napisane przez ~kubuśchochelka

  czwartek, 03 maj 2018 11:10

  Tak wygląda kara za jazdę po alkoholu w Singapurze :

  https://www.cda.pl/video/50026a3 po alkoholu w Singapurze

 • antypijak

  napisane przez antypijak

  czwartek, 03 maj 2018 08:56

  W ostatni weekend policja zatrzymała około 1300 nietrzeźwych kierujących. To malutki procent bo wielu na pewno się udało. Czyżby wysokie kary (5000 zł + koszty sądowe) nie odstraszały kierujących?

 • sir Ogień

  napisane przez sir Ogień

  środa, 02 maj 2018 22:42

  Jak się okazuje, kilkukrotne już w ostatnich latach zaostrzenie kar za jazdę samochodem po pijaku nie przynosi oczekiwanych rezultatów; jak wyplenić ze społeczeństwa takich typów? Codziennie słyszy się o matołach którzy mają promil lub więcej alkoholu we krwi, podejrzewam że przecież on nawet nie ma świadomości że prowadzi; jednym słowem: potworność!

 • aron

  napisane przez aron

  środa, 02 maj 2018 20:03

  Co zrobić z pijaczkami za kierownicą? Po zatrzymaniu takiego (nie nazwę go bo musiałbym użyć bardzo brzydkich słów zaczynających się od ch..) nie taszczyć go na wytrzeźwiałkę, ale sprzedać na miejscu samochód i za całą kwotę kupić mu wódy, i kazać to wypić. W ten sposób bardzo szybko wyeliminujemy pijaczków z polskich dróg nie dokładając z budżetu ani jednego grosza.