PWSZ Krosno: Już niebawem VI Bieg Sokoła

fot. PWSZ Krosno fot. PWSZ Krosno

Już niebawem ruszy VI Bieg Sokoła im. dra Stanisława Rabiasza o Puchar Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie.Dystans biegu to 5 km, trwają zapisy.

Impreza odbędzie się we wtorek 15 maja 2018 roku na terenie Kampusu Politechnicznego PWSZ w Krośnie (Suchodół). Start zaplanowano na godz. 17.00, biuro zawodów czynne będzie w godzinach 14.30 – 16.30. Dystans biegu to 5 km.

Bieg Sokoła organizowany przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Stanisława Pigonia w Krośnie oraz Klub Uczelniany AZS PWSZ w Krośnie cieszy się coraz większą popularnością zarówno w środowisku akademickim, jak i pasjonatów biegania. W tegorocznej edycji biegu swój udział zapowiedzieli: Prorektor ds. rozwoju prof. nadzw. dr hab. Zbigniew Barabasz, Prorektor ds. Studiów dr Dominik Wróbel, dyrektorzy instytutów, kierownicy zakładów, pracownicy dydaktyczni i administracyjni, studenci, absolwenci PWSZ w Krośnie oraz przyjaciele uczelni z całej Polski.

W poprzedniej edycji biegu udział wzięło ponad 340 osób. Organizatorzy liczą, że w tym roku rekord frekwencji zostanie pobity.
Podczas uroczystej dekoracji zwycięzców biegu wręczone zostaną pamiątkowe statuetki w kilku kategoriach oraz rozlosowane nagrody niespodzianki wśród uczestników Biegu.

Do udziału w biegu można zapisać się drogą elektroniczną do 8 maja 2018 roku, oraz wpłacając 10 zł wpisowego. Każdy zgłoszony w terminie otrzyma podczas weryfikacji pakiet startowy z pamiątkową koszulką okolicznościową. Istnieje również możliwość zapisania się do udziału w dniu zawodów (wpisowe 30 zł).

- Dołącz do Nas - chodź, biegnij, pokonaj piątkę razem z nami! - zachęcają organizatorzy
Szczegóły imprezy, Regulamin oraz platforma zapisów dostępne są na stronie www.pwsz.krosno.pl/biegsokola

red., mat. organizatora

 

Partnerzy portalu: