Piknik Rodzinny "Bezpieczne wakacje" w Iwoniczu

fot. Radosław Sowiński - Krosno112.pl fot. Radosław Sowiński - Krosno112.pl

Stadion LKS Iwonka w Iwoniczu, w niedzielne popołudnie 3 czerwca zapełnił się mieszkańcami Iwonicza, gminy Iwonicz-Zdrój oraz gośćmi. Od godziny 14:00 odbywał się tam Piknik Rodzinny "Bezpieczne wakacje".

Występ Orkiestry Gminnej z Iwonicza-Zdroju, występy dzieci ze Szkoły Podstawowej im. ks. Podgórskiego z Iwonicza, występ Rompeya i wiele innych atrakcji czekało na uczestników Pikniku Rodzinnego w Iwoniczu.

Ważnym elementem pikniku była prelekcja dotycząca bezpieczeństwa podczas zbliżających się wakacji oraz pokazy ratownictwa wysokościowego wykonanego przez strażaków JRG Krosno.

Na stadionie zaprezentowali swój sprzęt również policjanci, Straż Graniczna, czy też ratownicy medyczni z krośnieńskiego Pogotowia Ratunkowego, którzy przeprowadzili pokaz ratownictwa medycznego oraz pokaz udzielania pierwszej pomocy w nagłych przypadkach.

Gospodarze, czyli strażacy OSP Iwonicz przeprowadzili pokaz ratownictwa technicznego.

Nie zabrakło smakołyków i słodyczy dla najmłodszych. Na stadionie pojawił się również symulator dachowania z WORD Krosno.

Piknik zorganizowali Burmistrz Gminy Iwonicz-Zdrój Witold Kocaj, Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. ks. Podgórskiego w Iwoniczu, Gminny Ośrodek Kultury w Iwonicz-Zdroju oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Iwoniczu.

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII PONIŻEJ

red. fot. Radosław Sowiński

Galeria