KROSNO: Zostań Wolontariuszem podczas 11. Edycji Nocnych Teatraliów Strachy!

fot. Jakub Jastrzębski - Krosno112.pl fot. Jakub Jastrzębski - Krosno112.pl

Wielkimi krokami zbiża się kolejna edycja Festwialu Sztuk Alternatywnych Nocne Teatralia Strachy. Poszukiwani są Wolontariusze.

Machiną napędzającą silnik festiwalu Nocne Teatralia Strachy jesteście Wy – Wolontariusze, którzy każdego roku stanowią fundament organizacyjny wydarzenia. Dlatego, oprócz zadań, jakie będą do Was należały, dostajecie od nas imienny identyfikator uprawniający do wstępu na wszystkie wydarzenia podczas Festiwalu (tak by nie kolidowało to z Waszym festiwalowym grafikiem) oraz całe królestwo gadżetów, w tym torby, koszulki, przypinki i wiele innych! Festiwal to również możliwość poznania fantastycznych ludzi ze świata sztuki, poszerzenia horyzontów oraz rozwinięcia pasji. Chcemy, by Nocne Teatralia Strachy stały się platformą do realizacji marzeń, dlatego chętnie wychodzimy naprzód Waszym oczekiwaniom i słuchamy wskazówek co do festiwalowego programu. Jesteście dla nas ważni, dlatego o Wasz rozwój dbamy nie tylko podczas trwania Festiwalu, ale również w ciągu całego roku. Corocznie organizowane są warsztaty, podczas których to Wy decydujecie czego chcecie się nauczyć. Od Was zależy, czy będzie to kuglarstwo, sztuka chodzenia na szczudłach, techniki teatru cieni, czy nauka pisania recenzji teatralnych. Naszym zadaniem jest odpowiadać na Wasze potrzeby i odnaleźć odpowiednich pedagogów i trenerów, którzy w ciekawy i kreatywny sposób przybliżą interesującą Was tematykę. Nierzadko jesteśmy to my – członkowie Teatru s.tr.a.c.h. – Festiwal to nie tylko organizacja wydarzeń, ale pole do skonfrontowania naszych umiejętności i pasji w rzeczywistych działaniach. - piszą na swojej stronie organizatorzy wydarzenia.

Jeżeli uważasz, że to właśnie Ty powinieneś zostać Wolontariuszem podczas 11. Edycji Nocnych Teatraliów Strachy, wypełnij kartę zgłoszeniową: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScNBc-LfoX0oHsk8JfkQGp-JSf-LkaHnhUFfuMWTI0NvFhQAg/viewform
Link do wydarzenia - strona internetowa: http://nocneteatralia.pl/wolontariat
Link do wydarzenia na Facebook'u: https://www.facebook.com/events/167752373896297/

Organizatorzy na zgłoszenia czekają do 30 czerwca! Zgłoś się już dziś :)

red. Natalia Paradysz

 

Partnerzy portalu: