Lo-Stark Drift Team wysoko na zawodach w Kielcach

fot. Rafał Kurek fot. Rafał Kurek

Kolejny udany weekend pod znakiem drugiej rundy DMP Kielce dla teamu LO-STARK. Kamil Lorenc zajął 5. miejsce w kwalifikacjach oraz 3. miejsce w zawodach. 

- Sobotnie zawody zaczynamy od pojedynku w TOP32 gdzie wygrywamy i przechodzimy do TOP16, niestety podczas prezentacji oraz paleniu gumy nasza E30 ulega awarii, urwana śruba mocująca wózek, zaczyna się walka z czasem, gdyż do startu pozostaje 20min. Z pomocą przyszli nasi przyjaciele Arturo ABT oraz Energo Drift Team Orest Michalczuk, którzy pożyczyli nam spawarki. Na szybko spawamy wózek do karoserii na ostro i stajemy do pojedynku w TOP16! - informuje Lo-Stark Drift Team.

Mimo wcześniejszej awarii Team wygrywa w konkurencjach TOP16 oraz TOP8 niestety po dogrywce przegrywa w TOP4. Przejazd finałowy o trzecie miejsce jechali z Bartoszem Ostałowskim, bardzo doświadczonym zawodnikiem. - Był to przejazd bardzo wymagający, który ostatecznie wygraliśmy! - relacjonuje Team. - Druga runda DMP Kielce to wiele pozytywnych emocji, spalonej gumy, mile spędzonego czasu, ale również dużo awarii, mimo to jesteśmy bardzo zadowoleni!

Team wspierają: : Arge Paliwa - Hurtownia Motoryzacyjna - oddział KrosnoGlasmark Sp. z o.o. Castrol Martex Sp. z o.o.CENTRUM BUDOWNICTWA PRO- INVEST MTuning.pl performance parts Skyactiv Siłownia Fitness Krosno112.pl

red.