Strażak z Jedlicza-Męcinki w potrzebie. Pomóżmy mu w rehabilitacji

fot. Archiwum rodzinne fot. Archiwum rodzinne

Daniel Muller z OSP Męcinka 27 czerwca doznał nagłego zatrzymania krążenia. Po godzinnej reanimacji serce Daniela znowu zaczęło bić. Kiedyś sam pomagał - teraz potrzebuje pomocy innych.

Dla Daniela i jego rodziny, jeden dzień zmienił wszystko. Podczas spokojnego powrotu do domu samochodem, serce Daniela przestało pracować. Teraz potrzebna jest pomoc. Przeczytajcie poruszający apel żony Daniela - Anety.

"Mój mąż Daniel ma 28 lat i nigdy nie skarżył się na serce. 14 kwietnia 2018 roku wzięliśmy ślub. Byliśmy bardzo szczęśliwi. Wiedliśmy normalne, spokojne życie świeżo upieczonych małżonków. Niestety jeden dzień odmienił wszystko, nasz świat przewrócił się do góry nogami i czas się zatrzymał. Informacja o tragicznym zdarzeniu była dla wszystkich olbrzymim szokiem. 27 czerwca 2018 roku Daniel z kolegą wracali z pracy samochodem. W trakcie jazdy wystąpiło u mojego męża nagłe zatrzymanie krążenia. Po godzinnej reanimacji udało się przywrócić jego funkcje życiowe. Karetka pogotowia zabrała go do szpitala. Szanse na przeżycie mojego ukochanego były niewielkie, mieliśmy liczyć się z najgorszym. Obecnie Daniel przebywa na Oddziale Intensywnej Terapii. Jego stan jest ciężki. Lekarze podejrzewają chorobę genetyczną serca. Mój najdroższy nie jest całkowicie świadomy, ma afazję, nie chodzi. Musi mieć wszczepiony do serca stymulator tzw. kardiowerter czyli defibrylator, który będzie regulował jego rytm serca. Potrzebuje kosztownej, intensywnej i długiej rehabilitacji. Dużą szansą na całkowite wybudzenie mojego męża jest rehabilitacja w Ośrodku Krakowskim przez około 6 miesięcy. Szacunkowy koszt za 4 tygodnie rehabilitacji wynosi aż 20 tysięcy złotych. Nie stać mnie na tak kosztowne leczenie. Poza tym ja z mężem nie jesteśmy dodatkowo ubezpieczeni. Razem z rodziną i najbliższymi wierzymy i modlimy się codziennie o jego powrót do zdrowia. Bardzo Państwa proszę o wsparcie mojej zbiórki. Proszę abyście udostępniali tę zbiórkę na portalach społecznościowych, wśród znajomych i bliskich. Będę wdzięczna za każdą pomoc. Dzięki Tobie mój mąż może dostać szansę na normalne życie. Bardzo dziękuję!!! Wierzę, że okazane dobro wróci do każdego z Was! Aneta Muller."

Wpłat można dokonywać poprzez portal pomagam.pl, kliknij tutaj: Pomagam Danielowi.

Jeśli z jakiś przyczyn nie możesz wspomóc finansowo rehabilitacji, udostępnij tę wiadomość - to nic nie kosztuje, a pomaga.

red.

 

Partnerzy portalu: