Miłośnicy turystyki rowerowej mają szanse na nagrody. Jak je zdobyć?

środa, 29 lipiec 2020 20:08
Miłośnicy turystyki rowerowej mają szanse na nagrody. Jak je zdobyć? pixabay.com

Przez niemal cały sierpień krośnieńskie Centrum Handlowe VIVO! będzie nagradzać aktywny wypoczynek. Wystarczy jeździć na rowerze, a przejechane kilometry rejestrować w bezpłatnej aplikacji.

Krośnieńska galeria handlowa akcją "Bądź aktywny z VIVO! Krosno" chce zachęcić wszystkich miłośników zdrowego trybu życia do aktywności ruchowej.

Każdy, kto w dniach 3-30 sierpnia zarejestruje się do aplikacji Activy (można pobrać z Google Play lub App Store), może wziąć udział w sportowej rywalizacji.

Na czym polega akcja?

Rywalizacja będzie się toczyć w dwóch kategoriach: damskiej i męskiej. Za każdy przejechany kilometr uczestnik zdobędzie 2 punkty. Dodatkowo za każdy przejazd powyżej 1,5 km - 10 punktów. Premiowane jest rozpoczęcie lub zakończenie przejazdu przy VIVO! Krosno. W takim przypadku można zdobyć 30 punktów.

Po każdym cyklu (trwa 14 dni) organizatorzy nagrodzą 28 osób. Karty podarunkowe o wartości 100 zł otrzymają osoby z miejsc od 1 do 5. Natomiast uczestnicy akcji, którzy zakończyli rywalizację na miejscach 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50 - otrzymają karty o wartości 50 zł.

Po zakończeniu obu etapów przewidziano dodatkowe nagrody dla najlepszych w klasyfikacji generalnej. Trzy najlepsze osoby w każdej z kategorii otrzymają karty podarunkowe o wartości 1 000 zł, 500 zł oraz 300zł.

Punkty można też wymienić w sklepiku internetowym na nagrody. Są to m.in. zaproszenia do kina Helios, bilety wstępu na kompleksy basenów, korty tenisowe, siłownię MOSiR Krosno, karnety na zajęcia w ramach projektu Trenujemy Krosno, do klubu Extreme Fitness Gyms, słoiczki miodu z Pasieki VIVO! Krosno oraz wiele innych upominków ufundowanych przez sklepy VOBIS, 4F czy biuro podróży Rainbow Tours.

Partnerami akcji są MOSiR Krosno, Kino Helios, Krośnieńskie Towarzystwo Cyklistów, Extreme Fitness Gyms. Szczegółowy regulamin znajduje się na: vivokrosno.activy.app.

tom