Pozostałe informacje

Oluś Kosiek to 17-miesięczny bohater, który zmaga się z wrodzonym brakiem kości piszczelowej oraz stawu skokowego. Zbiórka pieniędzy na operację w Stanach Zjednoczonych wciąż trwa, lecz czasu jest coraz mniej.

Do niezwykłej sytuacji doszło po piątkowych meczach jedenastej serii zmagań Vivaldi Krosball Ligi Amatorskiej.

Konsultacje społeczne zmiany granic Krosna!

poniedziałek, 21 styczeń 2019 14:30

Od 24 stycznia do 28 lutego potrwają konsultacje społeczne w sprawie zmiany granic Krosna. Prezydent Piotr Przytocki zaprasza mieszkańców do wyrażania opinii.

XX Charytatywny Bal Noworoczny Grupy Nowy Styl

niedziela, 20 styczeń 2019 11:32

W sobotę 19 stycznia 2019 r. w Hali MOSiR przy ul. Bursaki 29 w Krośnie odbył się doroczny bal charytatywny Grupy Nowy Styl. Jubileuszową, dwudziestą edycję imprezy zatytułowano „Bal Europejski”. Nowy Styl zaprosił na nią ponad 1100 dzieci z Podkarpacia. 350 z nich to dzieci niepełnosprawne.

Pierwszy w 2019 roku felieton mł. kpt. Urszuli Rędziniak. Zapraszamy do lektury.

Uchwała antysmogowa również w Krośnie. Czym można palić, kiedy należy wymienić piec oraz jakie dotacje można uzyskać – odpowiadamy na te pytania!

W dniu 28 grudnia 2018 r. Rada Miasta Krosna podjęła uchwałę nr III/84/2018 Rady Miasta Krosna w sprawie ustalenia cen za usługi przewozowe w publicznym transporcie zbiorowym. Prócz podwyżek cen biletów tradycyjnych, uchwała wprowadza możliwość bezpłatnych przejazdów dla honorowych dawców krwi. 

LIPOWICA: Szokujący stan techniczny naczepy

piątek, 18 styczeń 2019 08:55

15 stycznia b.r. w mediach pojawiła się informacja o szokującym stanie technicznym polskiej ciężarówki zatrzymanej w Czechach. Ponoć Czescy policjanci nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli. Jak się jednak okazuje uwierzyć trzeba i niestety należy mieć także świadomość, iż z całą pewnością nie był to jednostkowy przypadek, czego dowodem może być kontrola białej Scanii przeprowadzona przez podkarpackich krokodylków w Lipowicy.

Strona 1 z 199
 

Partnerzy portalu: