.

Pozostałe informacje

Piotr Przytocki przedstawił program na lata 2018-2023

poniedziałek, 15 październik 2018 16:15

"Wspólnie tworzymy lepsze Krosno. Chcemy żyć w atrakcyjnym otoczeniu wśród zieleni, z zadbanymi terenami rekreacyjnymi i czystym powietrzem" to przewodnie motto programu Komitetu Wyborczego Samorządne Krosno Piotra Przytockiego. Dzisiaj na terenie kąpieliska przy ul. Bursaki odbyła się konferencja prasowa, na której zaprezentowano szczegółowy program wyborczy na kolejne 5 lat.

Współpraca samorządu i biznesu, Debata Prezydencka o Gospodarce i Gala XVII Edycji Konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza to najważniejsze punkty programu V edycji Kongresu Business Without Limits, który odbędzie się 18 października 2018 roku w G2A Arena, w Jasionce.

Nowo wybudowane oświetlenie uliczne zlokalizowane jest przy drodze wojewódzkiej nr 887 w miejscowościach Rymanów ul. Grunwaldzka i Posada Górna ul. 3-go Maja. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie ciekawe rozwiązanie z "zielonym okienkiem". 

KORCZYNA: Pierwszy wyrok w trybie wyborczym

piątek, 12 październik 2018 21:27

AKTUALIZACJA! W środę (10.10) Sąd Okręgowy w Krośnie wydał pierwszy wyrok w trybie wyborczym w naszym regionie. Kandydat na Wójta Gminy Korczyna Tadeusz Pelczar przegrał wytoczony mu proces w trybie wyborczym. Tadeusz Pelczar jest kandydatem Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość. 

Ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie miał 23-letni kierujący volkswagenem, który został zatrzymany do kontroli drogowej w Krośnie. Mężczyzna nie miał prawa jazdy, gdyż sąd cztery lata wcześniej postanowił zatrzymać uprawnienia młodemu kierowcy.

Charytatywny Maraton Zumba Fitness dla Olusia

piątek, 12 październik 2018 16:38

Już 20 października na Hali MOSiR w Krośnie odbędzie się Charytatywny Maraton Zumba Fitness dla Olusia. Impreza będzie trwać w godzinach od 16:00 do 19:00.

To nie zwierzęta wybrały sobie taki los. To ludzie pozbywając się "problemu" skazują koty i psy na tułaczkę po piwnicach i śmietnikach, a część z nich do przebywania w schronisku. Z różnych powodów nie każdy z nas może przygarnąć zwierzaka pod swój dach, ale każdy z nas może im pomóc.

Dokładnie 4 litry i 50 ml krwi popłyneło w Rymanowie Zdroju podczas akcji krwiodawstwa zorganizowanej przez Uzdowiskową OSP Rymanów Zdrój i Klub Honorowych Dawców Krwi działający przy Komendzie Miejskiej PSP w Krośnie.

Strona 1 z 184