Pozostałe informacje

31 maja 2019 roku w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Krośnie odbędzie się III Gala Akademii Cheerleaderek Fragolin MOSiR Krosno.

26 maja w niedzielne popołudnie w gronie najbliższych, przyjaciół i znajomych polecamy miło i aktywnie spędzić czas. Uczestnikiem rajdu może być każdy rowerzysta, który wcześniej zgłosi swój udział i wypełni stosowne oświadczenie (szczegóły w regulaminie).

Już po raz piąty Klub Pływacki Masters Krosno zaprasza na Nocny Charytatywny Maraton Pływacki. Impreza, która oprócz wymiaru sportowego ma też cel charytatywny, skierowana jest nie tylko do miłośników pływania. W weekend poprzedzający Dzień Dziecka, organizatorzy zapraszają na krytą pływalnię w Krośnie przy ul. Sportowej 8.

ULTRAMARATON JAGA-KORA już 25 maja

wtorek, 14 maj 2019 22:16

W sobotę 25 maja, w Rymanowie Zdroju, wystartuje III edycja Ultramaratonu Jaga-Kora, biegu górskiego, którego organizatorem jest Kamil Kardach i firma Kardach T.T.E. oraz Klub Biegacza Finisz Rymanów.

Zakończył się 45. Bieszczadzki Wyścig Górski w Załużu. 90 zawodników stanęło na starcie do niedzielnej części 45 Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego. Zawody rozgrywane w Górach Słonnch były rundą FIA IHCC, FIA CEZ, GSMP ( 2 Runda) , GSMP Historycznych i MSR – Mistrzostw Słowacji ( 2 runda). 

Bardzo rzadka choroba, postępująca z każdym dniem dotknęła czteroletniego Krzysia z Krościenka Wyżnego. Potrzebne fundusze na leczenie w Niemczech- zanim choroba wygra z małym bohaterem.

Miłe chwile w gronie znajomych na świeżym powietrzu, wspólne poznawanie ciekawych zakątków Gminy Jedlicze i jej walorów turystyczno-kulturowych, wspaniałe widoki, promocja zdrowego, pozbawionego nałogów stylu życia, propagowanie zasad bezpiecznego poruszania się po drodze, integracja mieszkańców – to wszystko i wiele więcej atrakcji oraz niespodzianek czeka na uczestników rajdu.

Niestety dwoma punktami Wilki Krosno przegrały niedzielny mecz na krośnieńskim torze z drużyną Zooleszcz Polonia Bydgoszcz. Po zaciętym boju krośnianie przegrali dwoma punktami. Zapraszamy na fotorelację Darka Błażejowskiego.

Strona 1 z 214
 

Partnerzy portalu: