Wypadki, kolizje

Do poważnego wypadku z udziałem Renault doszło na ulicy Tysiąclecia w Krośnie, w sobotę (20.10) około godziny 19:20.

Wczoraj, około godziny 18 na DK-28 w Miejscu Piastowym – skrzyżowanie ul.Krośnieńska – Handlowa - doszło do kolizji drogowej. Interweniowały służby ratunkowe i policjanci.

Kierująca Oplem trafiła do szpitala, po zdarzeniu drogowym na ulicy Baczyńskiego w Krośnie. Kobieta chciała ominąć kota, który wybiegł bezpośrednio przed jej samochodem.

We wtorek (16.10) tuż przed godziną 13:00 w Odrzykoniu przy ul. Armii Krajowej doszło do pożaru drewutni. Dzięki szybkiej reakcji mieszkańców i strażaków OSP Odrzykoń pożar nie rozprzestrzenił się na dalszą część obiektu.

W niedzielę (14.10) około godziny 12:45 doszło do zderzenia dwóch jednośladów na drodze łączącej Bórbkę, Wietrzno i Równe na tzw. serpentynach. Na miejsce niezwłocznie udały się służby ratunkowe: medycy SPPR Krosno, strażacy JRG Krosno i policjanci WRD KMP Krosno.

W sobotę (13.10) tuż po godzinie 13:00 doszło do kolejnego zdarzenia drogowego w naszym regionie. W wyniku zderzenia jednośladu i samochodu osobowego jedna osoba została przewieziona do szpitala. Do zdarzenia doszło w Potoku (droga jak na Jedlicze ul. Brzozowa).

NADOLE: Kolizja z udziałem Audi i Golfa

sobota, 13 październik 2018 11:37

Kobieta została poszkodowana w zderzeniu Audi i Volkswagena Golfa w Nadolu (gm. Dukla) w sobotnie przedpołudnie.

KROSNO: Zderzenie Renault Megane i Renault Clio

piątek, 12 październik 2018 21:31

Dwa samochody marki Renault zderzyły się na ulicy Popiełuszki w Krośnie w piątkowe popołudnie. W wyniku zderzenia nie było rannych.

Strona 1 z 157