METRIC

Wypadki, kolizje

Ponad 3 promile alkoholu w organiźmie miał kierujący skuterem Piaggio, który przewrócił się na ulicy Wyszyńskiego w Krośnie we wtorkowe popołudnie. 46-latek trafił do szpitala.

JEDLICZE: Wjechał Subaru w drzewo i potok

poniedziałek, 27 marzec 2017 09:48

Mężczyzna podróżujący Subaru stracił panowanie nad pojazdem, wjechał w drzewo i zakończył jazdę w cieku wodnym. Rannego kierowcę zabrano do szpitala.

W sobotę (25.03.2017) wieczorem we Wróbliku Szlacheckim, w pobliżu przejazdu kolejowego, doszło do kolizji drogowej. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia.

Jedna osoba w szpitalu to efekt najechania na siebie pojazdów w Krośnie na ulicy Bieszczadzkiej w sobotni poranek. 

W piątek (24.03.17) o godzinie 15:36 strażacy z OSP KSRG Iwonicz-Zdrój zostali wezwani do nietypowego zdarzenia. Musieli uwolnić kota, który był w przepuście drogowym.

Kierująca Citroenem jadąc od strony Rymanowa wpadła w wielką dziurę, w asfalcie na drodze wojewódzkiej 887 w Ladzinie. W efekcie nieprzyjemnego spotkania urwała się miska olejowa w pojeździe i przez kilkaset metrów nastąpił wyciek oleju na drogę.

Niecodzienne zdarzenie miało miejsce na ul. Mirandoli Pika w Krośnie. Za kierownicą Cinquecenta siedział 14 latek. Spowodował kolizję skręcając pod prąd.

Do nieszczęścliwego zderzenia skutera z samochodem osobowym doszło w Łężanach, w czwartek około godziny 12:10. W pierwszych chwilach poszkodowanej kobiecie kierującej skuterem pomocy udzielili postronni świadkowie zdarzenia, wezwali również na miejsce służby ratunkowe.

Strona 1 z 87

baner 2

BAZA PRAWNIKÓW

SKLEP

WYDARZENIA

AKCJE CHARYTATYWNE

FELIETONY

ADOPCJE

R  E  K  L  A  M  A
R  E  K  L  A  M  A
R  E  K  L  A  M  A

 
 

Jazda dla Oliwkii

Facebook