Wypadki, kolizje

RYMANÓW: Dachował peugeotem na ul. Kolejowej

niedziela, 16 grudzień 2018 11:01

Przed godziną 10:50 w Rymanowie doszło do dachowania samochodu. Kierujący opuścił pojazd o własnych siłach, jednak potrzebna była interwencja służb ratowniczych.

Dwie osoby zostały poszkodowane w zderzeniu dwóch samochodów. Kierowca jednego z nich był pod wpływem alkoholu. 

Do kolizji renault i fiata doszło w piątek (14.12) około godziny 14:00 na skrzyżowaniu ulic Lotników (droga G) i ul. Ikara. Ranna została kierująca fiatem.

SULISTROWA: Samochodem wjechał w słup

czwartek, 13 grudzień 2018 08:34

Prawdopodobnie zaśnięcie za kierownicą było powodem wjechania w słup kierowcy dostawczego mercedesa. Na szczęście kierowcy nic się nie stało. Do zdarzenia doszło w Sulistrowej (gm. Chorkówka).

Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala, po tym jak doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych Suzuki Jimny i Citroena Picasso na skrzyżowaniu ulic Bieszczadzkiej, Reymonta i Polnej.

Trzy samochody zderzyły się w środowy poranek (12.12) na ulicy Karpackiej w Zręcinie, w pobliżu stacji paliw. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Dwie osoby trafiły do szpitala.

IWONICZ-ZDRÓJ: Policjanci poszukują sprawcy rozboju

poniedziałek, 10 grudzień 2018 17:42

Policjanci z krośnieńskiej policji poszukują sprawcy rozboju do którego doszło w minioną sobotę w jednym ze sklepów w Iwoniczu-Zdroju.

Krośnieńscy policjanci ustalili i zatrzymali dwóch młodych mężczyzn mających związek ze śmiertelnym potrąceniem kobiety. 21-letni kierowca oraz podróżujący z nim 22-latek, zamiast udzielić pomocy poszkodowanej, pozostawili ją w przydrożnym rowie i odjechali. Obaj usłyszeli zarzuty, sąd tymczasowo aresztował ich na 2 miesiące.

Strona 1 z 165