KOPYTOWA: 23-latek zjechał skuterem z nasypu

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

23-latek został poszkodowany, po tym jak zjechał z nasypu w miejscowości Kopytowa (gm. Chorkówka). Prawdopodobnie był nietrzeźwy.

W piątek (21.10) około godziny 14:40 służby ratunkowe zostały wezwane do kolizji z udziałem motorowerzysty w Kopytowej. Do działań ratowniczych skierowano Zespół Ratownictwa Medycznego z Jedlicza, zastęp strażaków z JRG Krosno, strażaków z OSP KSRG Kobylany samochodem ratownictwa drogowego oraz funkcjonariuszy Policji z KP w Dukli.

Jak się okazało, kierujący motorowerem stracił panowanie nad pojazdem na łuku drogi i zjechał na pobliskie pole. Kierujący jechał od strony Łubna Szlacheckiego (pow. jasielski).

Mężczyzna prawdopodobnie był pod wpływem alkoholu, został przewieziony do szpitala w Krośnie. Szczegóły zdarzenia ustalą policjanci. 

red. | fot. Krosno112.pl

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

2 komentarzy

 • a

  napisane przez a

  piątek, 21 październik 2016 19:19

  Taki to już jest system. Jak człowiek w jednym mieście powiatowym miał zawał 100m od szpitala, to kazali mu czekać na karetkę, która przyjechała po 17 min. Ale była podstawowa a konieczne była specjalistyczna, Ta dotarła po przeszło pół godziny. Pacjent zmarł.

 • Stanisław Baran

  napisane przez Stanisław Baran

  piątek, 21 październik 2016 18:26

  Do czego to doszło? Nawalony komarkowiec zjedzie z drogi i automatycznie zjawia się pięć wozów uprzywilejowanych natomiast gdy trzeba pomocy do chorego człowieka to odsyła sie petenta od od Annasza do Kajfasza .

 

BRUNCH 25 03

fnk

LAKAR right

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

pomoc grzeskowi

NOCNA JAZDA DLA OLUSIA

fotoduda

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

Plakat Targi pracy 2018 PWSZ OHP

wiktoria 1

Wasze komentarze