KOPYTOWA: 23-latek zjechał skuterem z nasypu

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

23-latek został poszkodowany, po tym jak zjechał z nasypu w miejscowości Kopytowa (gm. Chorkówka). Prawdopodobnie był nietrzeźwy.

W piątek (21.10) około godziny 14:40 służby ratunkowe zostały wezwane do kolizji z udziałem motorowerzysty w Kopytowej. Do działań ratowniczych skierowano Zespół Ratownictwa Medycznego z Jedlicza, zastęp strażaków z JRG Krosno, strażaków z OSP KSRG Kobylany samochodem ratownictwa drogowego oraz funkcjonariuszy Policji z KP w Dukli.

Jak się okazało, kierujący motorowerem stracił panowanie nad pojazdem na łuku drogi i zjechał na pobliskie pole. Kierujący jechał od strony Łubna Szlacheckiego (pow. jasielski).

Mężczyzna prawdopodobnie był pod wpływem alkoholu, został przewieziony do szpitala w Krośnie. Szczegóły zdarzenia ustalą policjanci. 

red. | fot. Krosno112.pl

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

2 komentarzy

 • a

  napisane przez a

  piątek, 21 październik 2016 19:19

  Taki to już jest system. Jak człowiek w jednym mieście powiatowym miał zawał 100m od szpitala, to kazali mu czekać na karetkę, która przyjechała po 17 min. Ale była podstawowa a konieczne była specjalistyczna, Ta dotarła po przeszło pół godziny. Pacjent zmarł.

 • Stanisław Baran

  napisane przez Stanisław Baran

  piątek, 21 październik 2016 18:26

  Do czego to doszło? Nawalony komarkowiec zjedzie z drogi i automatycznie zjawia się pięć wozów uprzywilejowanych natomiast gdy trzeba pomocy do chorego człowieka to odsyła sie petenta od od Annasza do Kajfasza .

 

Polecamy

uroczysko

SZUKASZ PRACY

ratujemy dajemy 2018

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A