DOBIESZYN: Dostawczak najechał na tył osobówki

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

O godzinie 12:00 w środę (04.01) w miejscowości Dobieszyn doszło do najechania na tył Opla przez jadące w tym samym kierunku dostawcze Renault.

Wszystko stało się tuż przed remizą OSP Dobieszyn, jednak pomoc z ich strony nie była potrzebna. Sprawca prawdopodobnie nie zauważył, że kierowca Opla zwolnił w wyniku czego uderzył w jego tył i wylądował w przydrożnym rowie. 

Żaden z uczestników nie potrzebował pomocy medycznej. Na miejsce zjawił się tylko patrol policji. Trudne warunki na drogach w połączeniu z brakiem uwagi skutkują właśnie takimi kolizjami. Jeździjcie bezpiecznie!

red. | fot. Krosno112.pl

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

4 komentarzy

 • KKKKK

  napisane przez KKKKK

  czwartek, 05 styczeń 2017 15:15

  CZY W DOBIESZYNIE BĘDZIE WRESZCIE ODŚNIEŻONE I POSYPANE???!!!! WSTYD !!! CO ROKU TO SAMO !!! DZIADOSTWO I DOBRA JEST ŚLIZGAJCIE SIĘ A JAK AUTA POTRZASKACIE TO WASZA WINNA NIE DO STOSOWALIŚCIE SIĘ DO PANUJĄCYCH WARUNKÓW. A NA GRANICY DOBIESZYN -POLANKA ZACZYNA SIĘ CZARNY ASFALT BO JEST POSYPANE SOLĄ A TU CO ROKU DZIADOSTWO -NIECH TOWARZYSTWO ZA TO ODPOWIEDZIALNE ZACZNIE COŚ ROBIĆ -NIE JESTEŚMY W GŁĘBOKICH BIESZCZADACH ŻEBY PO LODZIE I KOLEINACH JEZDZIĆ -CO ROKU TO SAMO ,MOŻE BY SIĘ PAŃSTWO ZA ODŚNIEŻANIE ODPOWIEDZIALNE WZIEŁO WRESZCIE ZA TO A JAK NIE WIEDZĄ JAK NIECH SIĘ PRZEJADĄ NA GRANICĘ Z POLANKĄ I POPATRZĄ JAK WYGLĄDA ODŚNIEŻANIE -WSTYD CO ROKU TO SAMO

 • antypirat

  napisane przez antypirat

  czwartek, 05 styczeń 2017 09:28

  jedzie taki matolek 20km\h bez uzasadnienia jeszcze hamuje i to wlasnie stwarza zagrozenie

 • Cyc

  napisane przez Cyc

  czwartek, 05 styczeń 2017 00:09

  Skuter czerwony ducatti, starszy koleś z wasem na rejestracji rjs?

 • Paweł_

  napisane przez Paweł_

  środa, 04 styczeń 2017 16:10

  I tak najlepszy jest ktoś kto przez Dobieszyn około 6:30 jedzie skuterem prawdopodobnie do pracy. Lód śnieg, 5-10km/h rozłożone nogi na asfalcie i tylko trzeba patrzeć, kiedy go śliźnie... Strach go wyprzedzać nawet.
  Pierwsze moje spotkanie z tym kimś wyglądało tak, że wyjechałem zza zakrętu za górką w stronę na Krosno prędkość około 50km/h i wyłonił się on szurający nogami po asfalcie... na szczęście z przeciwka było pusto bo pewnie bym zwiedził pobocze...
  Niech ktoś mu kupi karnet na autobus zimą.

 

Polecamy

uroczysko

SZUKASZ PRACY

ratujemy dajemy 2018

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

Wasze komentarze