DOBIESZYN: Dostawczak najechał na tył osobówki

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

O godzinie 12:00 w środę (04.01) w miejscowości Dobieszyn doszło do najechania na tył Opla przez jadące w tym samym kierunku dostawcze Renault.

Wszystko stało się tuż przed remizą OSP Dobieszyn, jednak pomoc z ich strony nie była potrzebna. Sprawca prawdopodobnie nie zauważył, że kierowca Opla zwolnił w wyniku czego uderzył w jego tył i wylądował w przydrożnym rowie. 

Żaden z uczestników nie potrzebował pomocy medycznej. Na miejsce zjawił się tylko patrol policji. Trudne warunki na drogach w połączeniu z brakiem uwagi skutkują właśnie takimi kolizjami. Jeździjcie bezpiecznie!

red. | fot. Krosno112.pl

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

4 komentarzy

 • KKKKK

  napisane przez KKKKK

  czwartek, 05 styczeń 2017 15:15

  CZY W DOBIESZYNIE BĘDZIE WRESZCIE ODŚNIEŻONE I POSYPANE???!!!! WSTYD !!! CO ROKU TO SAMO !!! DZIADOSTWO I DOBRA JEST ŚLIZGAJCIE SIĘ A JAK AUTA POTRZASKACIE TO WASZA WINNA NIE DO STOSOWALIŚCIE SIĘ DO PANUJĄCYCH WARUNKÓW. A NA GRANICY DOBIESZYN -POLANKA ZACZYNA SIĘ CZARNY ASFALT BO JEST POSYPANE SOLĄ A TU CO ROKU DZIADOSTWO -NIECH TOWARZYSTWO ZA TO ODPOWIEDZIALNE ZACZNIE COŚ ROBIĆ -NIE JESTEŚMY W GŁĘBOKICH BIESZCZADACH ŻEBY PO LODZIE I KOLEINACH JEZDZIĆ -CO ROKU TO SAMO ,MOŻE BY SIĘ PAŃSTWO ZA ODŚNIEŻANIE ODPOWIEDZIALNE WZIEŁO WRESZCIE ZA TO A JAK NIE WIEDZĄ JAK NIECH SIĘ PRZEJADĄ NA GRANICĘ Z POLANKĄ I POPATRZĄ JAK WYGLĄDA ODŚNIEŻANIE -WSTYD CO ROKU TO SAMO

 • antypirat

  napisane przez antypirat

  czwartek, 05 styczeń 2017 09:28

  jedzie taki matolek 20km\h bez uzasadnienia jeszcze hamuje i to wlasnie stwarza zagrozenie

 • Cyc

  napisane przez Cyc

  czwartek, 05 styczeń 2017 00:09

  Skuter czerwony ducatti, starszy koleś z wasem na rejestracji rjs?

 • Paweł_

  napisane przez Paweł_

  środa, 04 styczeń 2017 16:10

  I tak najlepszy jest ktoś kto przez Dobieszyn około 6:30 jedzie skuterem prawdopodobnie do pracy. Lód śnieg, 5-10km/h rozłożone nogi na asfalcie i tylko trzeba patrzeć, kiedy go śliźnie... Strach go wyprzedzać nawet.
  Pierwsze moje spotkanie z tym kimś wyglądało tak, że wyjechałem zza zakrętu za górką w stronę na Krosno prędkość około 50km/h i wyłonił się on szurający nogami po asfalcie... na szczęście z przeciwka było pusto bo pewnie bym zwiedził pobocze...
  Niech ktoś mu kupi karnet na autobus zimą.