KROSNO: Potrącenie rowerzysty na rondzie

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

W środę 11.01 o godzinie 13:25 doszło do potrącenia rowerzysty na rondzie Honorowych Dawców Krwi (skrzyżowanie ulic Wojska Polskiego i Niepodległości) w Krośnie.

65-letnia kobieta kierująca białym Renault Kangoo jadąc ul.Niepodległości w Krośnie, w kierunku ul. Lwowskiej, wjeżdżając na rondo, nie zauważyła rowerzysty, który jechał ul. Wojska Polskiego w kierunku ul. Staszica. W skutek czego potrąciła 74-letniego rowerzystę. Starszy pan został zabrany do szpitala w Krośnie z ogólnymi potłuczeniami.

Oboje uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Nikomu nic poważnego się nie stało. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Krośnie.

Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej z JRG Krosno, karetka pogotowia i patrol policji.

Na czas trwania akcji ratunkowej ruch w tej części Krosna był mocno utrudniony.

red. | fot. Krosno112.pl

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

9 komentarzy

  • andrzej

    napisane przez andrzej

    czwartek, 12 styczeń 2017 09:47

    mróz zimno i przygłupy na rowerach

  • jo

    napisane przez jo

    czwartek, 12 styczeń 2017 07:48

    a mandat mu jak nie umie jeździć rowerem po rondzie ps samochodami nie wiedza jak się zachować to co od rowerzysty wymagać

  • jw

    napisane przez jw

    środa, 11 styczeń 2017 23:10

    pewnie mają płatne za godzine koło 15-20 zł, słyszałem że przy takich zdarzeniach lub innych nie ma dokładnej informacji i lepiej wysłać za dużo niż za mało ;D czy to prawda ?

  • juar_78

    napisane przez juar_78

    środa, 11 styczeń 2017 20:36

    A ktoś z zawałem rzeczywiście czekał?

  • Kung_Fury

    napisane przez Kung_Fury

    środa, 11 styczeń 2017 18:56

    Kto w taką pogodę wybiera się rowerem na przejażdżkę? - albo zawodowy kolarz, albo nie do końca zdający sobie sprawy rowerzysta " Janusz". Życzę zdrowia i świadomości...

  • xxx

    napisane przez xxx

    środa, 11 styczeń 2017 18:51

    Leokadia naucz sie czytać ze zrozumieniem i przebiegnij się do specjalisty tak będzie najlepiej.
    Po pierwsze nie osp tylko jrg krosno (bo w pobliżu).
    Po drugie mądrzejsi to wymyślili i prawidłowe wysłanie.
    Po trzecie co mieliby robić gdyby przybiegli bez żadnego sprzętu.
    Ludzie opamiętajcie się trochę bo jak sami będziecie potrzebować pomocy to zrozumiecie po co są siły i środki odpowiednie.

  • korek

    napisane przez korek

    środa, 11 styczeń 2017 18:44

    czegoś tu nie rozumiem, do potrącenia pieszego jadą 2 zastępy a do pożaru sadzy w kominie czy do stodoły jedzie jeden zastęp, o co tu chodzi?

  • zbych

    napisane przez zbych

    środa, 11 styczeń 2017 16:23

    Doceniam pomoc służb ratunkowych-ale czy dwa wozy strazackie dwie "R"-ki dwa radiowozy starazackie to troche nie przesada?? Ktos inny z zawałem czekał na pomoc !!!

  • Leokadia

    napisane przez Leokadia

    środa, 11 styczeń 2017 14:57

    Dwa wozy bojowe OSP sto metrów od tzw "Bazy"
    Do rowerzysty
    Jak by się przebiegli na piechotę pewnie było by szybciej i mniej zamieszania.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

WYDARZENIA NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

baner fenix

R  E  K  L  A  M  A

 
R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

19244089 2002889299958426 1369936045 n

gmina chorkówka

gmina dukla

gmina iwonicz zdr

gmina jedlicze

gmina korczyna

miasto krosno

gmina krościenko

gmina miejsce piast

gmina rymanów

gmina wojaszówka

powiat krośnieński

ratujemy dajemy

FACEBOOK

 

INSTAGRAM