KROSNO: Potrącenie rowerzysty na rondzie

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

W środę 11.01 o godzinie 13:25 doszło do potrącenia rowerzysty na rondzie Honorowych Dawców Krwi (skrzyżowanie ulic Wojska Polskiego i Niepodległości) w Krośnie.

65-letnia kobieta kierująca białym Renault Kangoo jadąc ul.Niepodległości w Krośnie, w kierunku ul. Lwowskiej, wjeżdżając na rondo, nie zauważyła rowerzysty, który jechał ul. Wojska Polskiego w kierunku ul. Staszica. W skutek czego potrąciła 74-letniego rowerzystę. Starszy pan został zabrany do szpitala w Krośnie z ogólnymi potłuczeniami.

Oboje uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Nikomu nic poważnego się nie stało. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Krośnie.

Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej z JRG Krosno, karetka pogotowia i patrol policji.

Na czas trwania akcji ratunkowej ruch w tej części Krosna był mocno utrudniony.

red. | fot. Krosno112.pl

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

9 komentarzy

  • andrzej

    napisane przez andrzej

    czwartek, 12 styczeń 2017 09:47

    mróz zimno i przygłupy na rowerach

  • jo

    napisane przez jo

    czwartek, 12 styczeń 2017 07:48

    a mandat mu jak nie umie jeździć rowerem po rondzie ps samochodami nie wiedza jak się zachować to co od rowerzysty wymagać

  • jw

    napisane przez jw

    środa, 11 styczeń 2017 23:10

    pewnie mają płatne za godzine koło 15-20 zł, słyszałem że przy takich zdarzeniach lub innych nie ma dokładnej informacji i lepiej wysłać za dużo niż za mało ;D czy to prawda ?

  • juar_78

    napisane przez juar_78

    środa, 11 styczeń 2017 20:36

    A ktoś z zawałem rzeczywiście czekał?

  • Kung_Fury

    napisane przez Kung_Fury

    środa, 11 styczeń 2017 18:56

    Kto w taką pogodę wybiera się rowerem na przejażdżkę? - albo zawodowy kolarz, albo nie do końca zdający sobie sprawy rowerzysta " Janusz". Życzę zdrowia i świadomości...

  • xxx

    napisane przez xxx

    środa, 11 styczeń 2017 18:51

    Leokadia naucz sie czytać ze zrozumieniem i przebiegnij się do specjalisty tak będzie najlepiej.
    Po pierwsze nie osp tylko jrg krosno (bo w pobliżu).
    Po drugie mądrzejsi to wymyślili i prawidłowe wysłanie.
    Po trzecie co mieliby robić gdyby przybiegli bez żadnego sprzętu.
    Ludzie opamiętajcie się trochę bo jak sami będziecie potrzebować pomocy to zrozumiecie po co są siły i środki odpowiednie.

  • korek

    napisane przez korek

    środa, 11 styczeń 2017 18:44

    czegoś tu nie rozumiem, do potrącenia pieszego jadą 2 zastępy a do pożaru sadzy w kominie czy do stodoły jedzie jeden zastęp, o co tu chodzi?

  • zbych

    napisane przez zbych

    środa, 11 styczeń 2017 16:23

    Doceniam pomoc służb ratunkowych-ale czy dwa wozy strazackie dwie "R"-ki dwa radiowozy starazackie to troche nie przesada?? Ktos inny z zawałem czekał na pomoc !!!

  • Leokadia

    napisane przez Leokadia

    środa, 11 styczeń 2017 14:57

    Dwa wozy bojowe OSP sto metrów od tzw "Bazy"
    Do rowerzysty
    Jak by się przebiegli na piechotę pewnie było by szybciej i mniej zamieszania.

PKN swieta

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

SYLWESTER 2017/2018:
- Dom Ludowy Głowienka
- Dom Ludowy Iskrzynia
- Sanatorium Ziemowit Iwonicz-Zdrój

- Sanatorium Stomil Rymanów-Zdrój
Aby dodać ofertę prosimy o kontakt
_____________________________________

kalendarz 2018 1

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

21741698 1541316972558041 1327110143 n

alarmowanie