KROSNO: Zderzenie "Malucha" i Renault

fot. KMP Krosno fot. KMP Krosno

Wydawało się, że kierowca Laguny najechał na tył Fiata 126p, tymczasem to kierowca "malucha" był sprawcą kolizji na ul. Baczyńskiego w Krośnie.

Do kolizji doszło w środę (06.09.2017r.), około godz. 8. rano, na ulicy Baczyńskiego w Krośnie. Jak informuje krośnieńska Policja - Na pierwszy rzut oka wydawało się, że jest to klasyczne najechanie na tył poprzedzającego pojazdu. Na poboczu stał fiat 126p z uszkodzoną pokrywą silnika i tylnym zderzakiem. Tuż za nim znajdował się renault z rozbitym przednim reflektorem oraz zarysowanym zderzakiem. Okazało się jednak, że to kierujący „maluchem” jest sprawcą kolizji.

Policjanci ustalili, że 27-letni kierujący fiatem, jadąc ulicą Baczyńskiego, w kierunku miejscowości Dobieszyn, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Fiat, obrócił się o 180 stopni, ustawiając tuż przed prawidłowo jadącą laguną. Wówczas doszło do zderzenia się pojazdów.

Kierujący byli trzeźwi. Nikt nie potrzebował pomocy medycznej. 27-letni sprawca kolizji kierujący „maluchem” został ukarany mandatem. 

red., KMP Krosno