.

Wypadek w Iwoniczu. Stan dziecka poważny, ale stabilny

fot. Radosław Sowiński - Krosno112.pl fot. Radosław Sowiński - Krosno112.pl

15-miesięczny chłopczyk ranny w wypadku do którego doszło w piątek (8.09) w Iwoniczu, utrzymywany jest w śpiączce farmakologicznej. Jego stan jest poważny, ale stabilny.

Do zdarzenia doszło przed godziną 17. w piątek (8.09) na ul. Floriańskiej w Iwoniczu (DK28). Kierujący rowerem przewożący dziecko wyjechał z drogi podporządkowanej wprost pod samochód osobowy marki Toyota. W wyniku zdarzenia poważnie ranne zostało dziecko, które zostało przetransportowane przez śmigłowiec LPR do szpitala w Rzeszowie.

15-miesięczny chłopczyk utrzymywany jest w śpiączce farmakologicznej. Jego stan jest poważny, ale stabilny. Ma obrażenia głowy. Ojciec, który podróżował z chłopczykiem doznał niegroźnych obrażeń i nie potrzebował hospitalizacji.

- Mężczyzna na miejscu zdarzenia odmówił badania na zawartość alkoholu w organizmie, dlatego została pobrana od niego krew do analizy. Czekamy na wyniki badania - informuje asp. Paweł Buczyński z KMP Krosno - Jeszcze w piątek mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. 

Jak się nam udało dowiedzieć, mężczyzna opuścił już areszt, jednak prokurator zastosował wobec niego m.in. dozór policyjny oraz zakaz opuszczania kraju. 

O wypadku informowaliśmy jako pierwsi: IWONICZ: Dramatyczny wypadek przy młynie

red. | fot. Radosław Sowiński - Krosno112.pl

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

2 komentarzy

 • Wojtek

  napisane przez Wojtek

  poniedziałek, 11 wrzesień 2017 20:43

  Rozumiem, że w wykasowanych komentarzach były przekleństwa i obrażające dziecko epitety...? Czy w tym krótkim sprawozdaniu przypadkiem nie jest to jakaś ściema...? Ile promili ? Prawdę zapewne poznamy wkrótce... oby nie za rok lub dwa...;-)

 • gość

  napisane przez gość

  poniedziałek, 11 wrzesień 2017 13:43

  Dobrze że wykasowaliście te komentarze. Trzymam kciuki za maluszka!!!