.

DK28: Zderzenie samochodów na granicy powiatów

fot. Rafał Szubrycht - Krosno112.pl fot. Rafał Szubrycht - Krosno112.pl

Tuż około godziny 16:00 doszło do zderzenia dwóch pojazdów na drodze krajowej 28, na granicy powiatów krośnieńskiego i jasielskiego. 

Do zdarzenia dwóch samochodów doszło w poniedziałek (11.09), na 218 kilometrze DK28, zaraz za tabliczką miejscowości Szebnie, na początku powiatu jasielskiego.

Ze wstępnych informacji wiadomo, że kierujący samochodem Volkswagen rozpoczął manewr wyprzedzania w dozwolonym miejscu, na prostym odcinku drogi. Z naprzeciwka jechał jednak samochód marki Nissan, doszło do zderzenia obydwu pojazdów.

Po dachowaniu Nissan spadł z nasypu i zatrzymał się na dachu. Kobieta opuściła auto o własnych siłach. Po udzieleniu pomocy medycznej przez ZRM została przetransportowana do szpitala w Krośnie.

Na miejscu nadal pracowali strażacy (JRG Krosno). Policja (KPP Jasło, KMP Krosno, KP Jedlicze) nadal prowadzi czynności w miejscu zdarzenia. Jak informują nas czytelnicy, od strony Jasła korek zaczyna się już w miejscowości Zimna Woda. Droga Moderówka - Szebnie jest nieprzejezdna.

red. | fot. Rafał Szubrycht - Krosno112.pl

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

4 komentarzy

 • edzio

  napisane przez edzio

  poniedziałek, 11 wrzesień 2017 22:04

  Ja bym go nie usprawiedliwiał - "Volkswagen rozpoczął manewr wyprzedzania w dozwolonym miejscu, na prostym odcinku drogi. Z naprzeciwka jechał jednak samochód marki Nissan, " To jednak wykonał nieprawidłowy ten manewr, na co liczył jak z przeciwka jechał samochód ?.

 • kilof

  napisane przez kilof

  poniedziałek, 11 wrzesień 2017 21:51

  do jenot: Może wycieka paliwo, może coś wybuchnąć, może nadleci ufo i Cię porwie :)) Chłopie ogarnij się! auto na dachu poza drogą! co tam strażacy maja robić przez trzy godziny?? Idź dalej oglądać zagadki z teksasu :))

 • antypirat

  napisane przez antypirat

  poniedziałek, 11 wrzesień 2017 20:44

  bardzo przykre zdarzenie ale swiadczy o glupocie kierujacego i lekcewazacym podejsciu do zycia nie swojego coz moge takiemu matolkowi zyczyc chyba ciezarowki na jego drodze i to jest jedyny sposob aby takiego ignoranta wyeliminowac z ruchu drogowego i w ten sposob byc moze uratujemy zycie niewinnym i przepisowo jadacym uzytkownikom drogi

 • jenot 728

  napisane przez jenot 728

  poniedziałek, 11 wrzesień 2017 19:08

  Brawo strażacy po trzech godzinach akcji ratunkowej w samochodzie który leży na dachu i może z niego wyciekac paliwo nadal migają swiatła awaryjne.
  BRAWO WY

LAKAR right

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

fotoduda

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

alarmowanie

R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

OSP NA ALARM