.

KROSNO: Kolejne kolizje w tych samych miejscach na Podkarpackiej

fot. Natalia Paradysz - Krosno112.pl fot. Natalia Paradysz - Krosno112.pl

W ostatnich dniach doszło do dwóch kolizji na ulicy Podkarpackiej w Krośnie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że to kolejne zdarzenia w tych samych newralgicznych miejscach tj. przy przejściu dla pieszych na Guzikówkę oraz przy przejściu dla pieszych obok sklepu Jysk.

Kolizja przy przejściu dla pieszych pomiędzy Guzikówką, a ul. Grodzką
25 września przed godziną 8 ul. Podkarpackiej w Krośnie doszło do kolizji drogowej. Jak ustalili policjanci kierujący volkswagenem jadąc ul.Podkarpacką w kierunku ul.Bieszczadzkiej, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go, jadącego w tym samym kierunku pojazdu marki skoda, którego kierujący zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, w wyniku czego najechał na jego tył. Przyczyną zdarzenia było niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami. Policjanci potwierdzili trzeźwość kierujących. 46-latek kierujący volkswagenem został ukarany mandatem. W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń.

Kolizja przy przejściu dla pieszych w okolicy sklepu Jysk
26 września po godzinie 10 na ul. Podkarpackiej w Krośnie doszło do kolizji drogowej. Jak ustalili policjanci kierująca samochodem skoda jadąc w kierunku Sanoka, doprowadziła do zderzenia z nissanem, którego kierowca zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, gdy sygnalizator wskazywał czerwone światło. Przyczyną zdarzenia było niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami. Policjanci potwierdzili trzeźwość kierujących. 50-latka kierująca skodą została ukarana mandatem. W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń.

red., KMP Krosno fot. Natalia Paradysz, Rafał Szubrycht

 

Partnerzy portalu: