MIEJSCE PIASTOWE: Zderzenie trzech pojazdów. Dwóch kierowców rannych

fot. Rafał Szubrycht - Krosno112.pl fot. Rafał Szubrycht - Krosno112.pl

W poniedziałek (4.12) po godzinie 12. doszło do zderzenia trzech pojazdów na skrzyżowaniu ulicy Dukielskiej (DK19) z ul. Dworską w Miejscu Piastowym. 

Służby ratunkowe interweniowały w Miejscu Piastowym niedaleko kościoła parafialnego, gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych z samochodem dostawczym. 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Volkswagenem Polo wyjeżdżając od strony delikatesów nie zachował odpowiedniej ostrożności (widok na drogę zasłoniły kierowcy dwie ciężarówki jadące od Dukli) i wjechał w prawidłowo jadący pojazd Volkswagen Bora od strony ronda. Kierowca Polo wjechał jeszcze w dostawczego Citroena, wyjeżdżającego z ulicy Dworskiej. 

W zdarzeniu poszkodowany został kierujący Volkswagenem Bora oraz sprawca zdarzenia, którzy ostatecznie trafili do krośnieńskiego szpitala.

Na miejscu działały służby:
- dwa ZRM SPPR Krosno
- zastępy JRG Krosno 
- zastęp OSP KSRG Miejsce Piastowe
- policjanci
- technik kryminalistyki

Skrzyżowanie i droga DK19 były zablokowane.

red. fot. Rafał Szubrycht

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

17 komentarzy

 • Birkut

  napisane przez Birkut

  piątek, 15 grudzień 2017 19:44

  Jarku stanisław nic nie odpowiedział bo nic nie wie. Nie umie opanowac chorych nerwów i prawdopodobnie zamiast do straży państwowej trafił do OSP bo tam każdy może poczuć się strażakiem. hejt? To spolszczona wersja słowa hate, czyli nienawidzić. Hejtem określa się działanie w Internecie, które jest przejawem złości, agresji i nienawiści.

 • jarek

  napisane przez jarek

  czwartek, 14 grudzień 2017 19:14

  Wiesz kolego wszystko można odwrócić kota ogonem. Jak ktoś narzeka na ilość służb to stanisław mu odpowiedział gdzie i co się dowiedzieć. może go poniosły nerwy :) ale w sumie się nie dziwię, mnie też wkurza brak myślenia logicznego. ale hejtu tu raczej nie widzę.

 • Birkut

  napisane przez Birkut

  środa, 13 grudzień 2017 17:34

  Po pierwsze pytania zadawane przez Sam nie są idiotyczne "Kto pyta, jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta, pozostaje nim do końca" po drugie sformułowanie "matole " jest słowem powszechnie uważanym za obraźliwe bo nie sądze aby stanisław znał znaczenie tego słowa w nomenklaturze psychologicznej.

 • jarek

  napisane przez jarek

  wtorek, 12 grudzień 2017 18:50

  kolego a gdzie tu jest jakiś hejt?

 • Birkut

  napisane przez Birkut

  poniedziałek, 11 grudzień 2017 19:55

  Kolego jarku - ja ponoszę całkowitą odpowiedzialność za swoje wpisy. Nie przykroczyłem prawa i nikogo nie obrażałem o ile twierdzisz, że jest inaczej to ja nie boję sie obrony swoich wypowiedzi w sądzie .

 • jarek

  napisane przez jarek

  poniedziałek, 11 grudzień 2017 18:08

  kolego birkut tak się składa że czytam komentarze na krosno112 i sam niedawno hejtowałeś pod jednym z artykułów a tutaj narzekasz na to, może warto zastanowić się co sie pisze samemu.

 • Birkut

  napisane przez Birkut

  niedziela, 10 grudzień 2017 19:55

  Niestety trudno tutaj prowadzić dyskusję opartą na faktach i popartą argumentami. Chciałem tylko zaznaczyć, że siedzenie za klawiaturą nie upoważnia do obrażania innych i nie czyni nikogo anonimowym. Hejtowanie jest naruszeniem prawa. Trochę wydaje mi sie niezrozumiałe , że administrator dopuszcza obrażające komentarze. .

 • stanisław

  napisane przez stanisław

  sobota, 09 grudzień 2017 20:55

  do Sam nie strażak: najpierw przeczytaj definicję wypadku i kolizji/stłuczki. Już to cię trochę oświeci. Następnie podjedź do kmp krosno by dowiedzieć się jakie czynności policja prowadzi w sprawie wypadku drogowego, ile osób i co robi - tam się tego dowiesz. Następnie odwiedź stację pogotowia ratunkowego gdzie wytłumaczą Ci dlaczego dwóch rannych wiezie się dwoma karetkami a nie workach na ziemniaki na jednej wywrotce. Ostatni krok to stanowisko kierowania gdzie dowiesz się jak dysponuje się jednostki w ramach krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego. Wujek google jest w stanie również dużo pomóc.

 • Sam nie strażak

  napisane przez Sam nie strażak

  sobota, 09 grudzień 2017 11:38

  Stanisławie - Policzyłem tylko wozy uprzywilijowane bo ktoś pytał ile ich było a ty dorabiasz do tego jakiś horror. Ja rozumię , że możesz być nerwowy ale nie wszyscy pracują w ratownictwie i nie znają procedur. Możliwe ,że do każdej kolizji potrzeba 20 strażaków ale gdy jesteś specjalistą w tej dziedzinie to odpowiedz dlaczego. Ludzie mają prawo wiedzieć jak działają wszystkie instytucje i służby wynagradzane z ich podatków. Życzę ci zdrowia zarówno fizycznego jak i psychicznego aby wspominane służby nie musiały interweniować w Twojej sprawie.

 • stanisław

  napisane przez stanisław

  czwartek, 07 grudzień 2017 18:37

  do SAM nie strażak: rozumiem ze jak będziesz ranny to do worka jak kartofle i jeden na drugim tak? człowieku po co ty wchodzisz na portal związany z ratownictwem albo po co zadajesz tak idiotyczne pytania? po to matole jest dwie karetki bo dwóch rannych ale chyba i tak nie dotrze do ciebie.
  znasz zasady dysponowania służb? jak nie to poznaj i wtedy pisz swoje głupawe teksty.

 

Polecamy

uroczysko

SZUKASZ PRACY

ratujemy dajemy 2018

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A