.

DUKLA: Potrącenie pieszego na ul. Trakt Węgierski

fot. Czytelnik fot. Czytelnik

Do potrącenia pieszego doszło na krajowej 19 w Dukli na ul. Trakt Węgierski, w środę (3.01) około godziny 9. Ranny mężczyzna trafił do szpitala.

Na przejściu dla pieszych w Dukli (tuż przy kościele) doszło do potrącenia mężczyzny przez kierowcę samochodu Citroen.

Akurat przy zdarzeniu przejeżdżali ratownicy medyczni karetką transportową krośnieńskiego szpitala, którzy przewozili pacjenta. Natychmiast przystąpili do akcji ratunkowej i wezwali również systemowy Zespół Ratownictwa Medycznego. Do pomocy ruszył również strażak OSP KSRG Dukla, który przejeżdżał obok wypadku. 

Po chwili na miejscu pojawili się policjanci z KP Dukla oraz najbliższy wolny specjalistyczny Zespół Ratownictwa Medycznego z Miejsca Piastowego (załoga z Dukli była w tym czasie poza podstacją). Rannego m.in. w głowę mężczyznę przetransportowano do szpitala.

Ruch pojazdów na DK19 jest częściowo utrudniony i odbywa się wahadłowo. Policjanci z KP Dukla oraz WRD KMP Krosno prowadzą czynności wyjaśniające dokładne przyczyny zdarzenia. Wiadomo, że na jezdni nie było namalowanych pasów, jedynie o przejściu informował pionowy znak.

red. fot. Czytelnik

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

2 komentarzy

 • Gibalski

  napisane przez Gibalski

  czwartek, 04 styczeń 2018 21:22

  Za taki wypadek oprócz kierowcy powinny być ukarane osoby, które w gminie są odpowiedzialne za malowanie znaków poziomych. To są zwykłe kpiny, żeby gmina żałowała 150 złotych na puszkę białej farby. Widać że u nas nadal panuje bylejakość.

 • Robert

  napisane przez Robert

  środa, 03 styczeń 2018 19:48

  Potrącenie pieszego "na pasach", a pasy nie namalowane... to jak w końcu? Przejście jest znacznie wcześniej, przed zjazdem na teren kościelny!

LAKAR right

medycyna estet

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

pomoc grzeskowi

NOCNA JAZDA DLA OLUSIA

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

OSP NA ALARM

wiktoria 1

Wasze komentarze