Popołudniowe zdarzenia na drogach Krosna i Korczyny

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

Ostatni wtorek nie był szczęśliwy dla dwóch kobiet, które zostały ranne w dwóch zdarzeniach drogowych na terenie Krosna i Korczyny. Oba zdarzenia wydarzyły się w odstępie kilkudziesięciu minut.

We wtorek 9 stycznia, około godz.13.30, na ulicy Niepodległości w Krośnie doszło do zdarzenia drogowego. 29-letnia kierująca VW Golfem jadąc od strony ul. Grodzkiej w kierunku Lwowskiej najechała na tył poprzedzającego Renault Laguna.

Do zderzenia doszło, gdy kierująca renaultem zatrzymała się przed oznakowanym przejściem, po którym poruszali się piesi. Uczestniczki były trzeźwe. Do szpitala z poważnymi obrażeniami została przetransportowana 22-letnia kierująca renaultem. Policjanci wyjaśniają okolicznosci tego zdarzenia.

Do drugiego zdarzenia doszło kilkadziesiąt minut później, po godz.15, na ulicy Szeptyckiego w Korczynie. 37-letni kierujący Skodą Superb najechał na tył VW Golfa, którego kierujący zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Do szpitala trafiła pasażerka volkswagena. Kierujący byli trzeźwi. Policjanci prowadzą postępowanie w tej sprawie.

red. fot. Krosno112.pl

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

 

Polecamy

uroczysko

SZUKASZ PRACY

ratujemy dajemy 2018

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

Wasze komentarze