Wjechali pod ciężarówkę z drewnem. Wypadek w Posadzie Jaśliskiej

fot. OSP KSRG Dukla fot. OSP KSRG Dukla

Cztery osoby zostały przewiezione do szpitala, po tym jak we wtorek rano doszło do poważnego zdarzenia na drodze wojewódzkiej w Posadzie Jaśliskiej.

We wtorek (20.03) po godzinie 9 doszło do wypadku w którym ranne zostały cztery osoby. Na miejscu akcję ratunkową prowadziły zespoły Państwowego Ratownictwa Medycznego, zastępy z OSP KSRG Dukla, OSP KSRG Rymanów, OSP Jaśliska, OSP Posada Jaśliska, JRG Krosno. Czynności wyjaśniające zdarzenie prowadzą policjanci KP Dukla.

red. fot. Rafał Szubrycht / OSP KSRG Dukla

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

4 komentarzy

 • Krzys

  napisane przez Krzys

  środa, 21 marzec 2018 18:05

  Szkoda tylko że ciężarówka zapier.....a jak głupia jeździ tamtędy setki ciężarówek dziennie z drzewem i naprawdę trzeba uważać

 • ZNAJOMY poszkodowanego

  napisane przez ZNAJOMY poszkodowanego

  środa, 21 marzec 2018 17:30

  Rozmowa ok g.11. w krośnieńskim szpitalu z poszkodowanym właścicielem (mieszkaniec Posady Jaśliskiej). "Wracaliśmy od znajomej.Wyjeżdżałem z dołu wąską drogą od rzeki Jasiołka, na główną Cisna- Dukla. Kiedy przednie koła złapały asfalt drogi głównej wpadły w poślizg, spróbowałem jeszcze raz i kiedy przód auta był u góry zostałem uderzony przez ciężarowy ciągnik wiozący długie, drewniane kloce. Dzięki Bogu żyjemy. Żona ma wstrząs mózgu, córka złamaną rękę, a ja poobijane mocno żebra.Przez wiele lat byłem kierowcą ciężarowym w Rejonie Dróg Publicznych w Krośnie, a następnie długi okres czasu jeździłem TIR-em w Anglii"

 • Birkut

  napisane przez Birkut

  środa, 21 marzec 2018 13:37

  Pewno czytelnicy bardziej byliby zadowoleni gdyby była informacja co te wszystkie OSP tam robiły? i jakie były koszty akcji.

 • jonasz

  napisane przez jonasz

  środa, 21 marzec 2018 09:28

  raczej ofiary służb drogowych, niż własnej brawury