Zderzenie Volkswagena i Opla na skrzyżowaniu w Wietrznie

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

Na skrzyżowaniu łączącym miejscowości Wietrzno, Bóbrka i Równe w niedzielę około godziny 17:00 doszło do zderzenia dwóch samochodów marek Volkswagen i Opel. Pojazdami podróżowało łącznie siedem osób w tym dwuletnie dziecko. 

Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające przyczyny zdarzenia na skrzyżowaniu w Wietrznie, po którym do szpitala trafiły dwie osoby: 2,5-letnie dziecko oraz 28-letnia kobieta. 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas rozpoczętego skrętu w lewo przez kierującą Oplem kobietę, uderzył  jej lewy bok kierowca Volkswagena, który wyprzedzał pojazd. Volkswagen zatrzymał się nad rowem. 

Na miejscu zdarzenia pracowali medycy policjanci, KP Dukla, strażacy OSP KSRG Równe (GBARt MAN, GLM Renault), JRG Krosno (GBARtPr MAN, GBARt Scania) oraz zespół ratownictwa medycznego SPPR Krosno. 

Zastęp GLM Renualt Traffic z OSP KSRG Równe chwilę wcześniej został zadysponowany wspólnie z OSP Łęki Dukielskie do zdarzenia w Łękach Dukielskich / Pałacówce, gdzie w lesie znajdowała się osoba poszkodowana i potrzeba było jej udzielić pomocy. Na miejscu pracował również ZRM SPPR Krosno z Dukli oraz załoga śmigłowca LPR Sanok.

red. fot. Krosno112.pl

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

1 komentarz

  • Piotrek

    napisane przez Piotrek

    poniedziałek, 09 kwiecień 2018 13:07

    Wyprzedzanie przed takim skrzyżowaniem????? Polak potrafi....