Zderzenie Volkswagena i Opla na skrzyżowaniu w Wietrznie

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

Na skrzyżowaniu łączącym miejscowości Wietrzno, Bóbrka i Równe w niedzielę około godziny 17:00 doszło do zderzenia dwóch samochodów marek Volkswagen i Opel. Pojazdami podróżowało łącznie siedem osób w tym dwuletnie dziecko. 

Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające przyczyny zdarzenia na skrzyżowaniu w Wietrznie, po którym do szpitala trafiły dwie osoby: 2,5-letnie dziecko oraz 28-letnia kobieta. 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas rozpoczętego skrętu w lewo przez kierującą Oplem kobietę, uderzył  jej lewy bok kierowca Volkswagena, który wyprzedzał pojazd. Volkswagen zatrzymał się nad rowem. 

Na miejscu zdarzenia pracowali medycy policjanci, KP Dukla, strażacy OSP KSRG Równe (GBARt MAN, GLM Renault), JRG Krosno (GBARtPr MAN, GBARt Scania) oraz zespół ratownictwa medycznego SPPR Krosno. 

Zastęp GLM Renualt Traffic z OSP KSRG Równe chwilę wcześniej został zadysponowany wspólnie z OSP Łęki Dukielskie do zdarzenia w Łękach Dukielskich / Pałacówce, gdzie w lesie znajdowała się osoba poszkodowana i potrzeba było jej udzielić pomocy. Na miejscu pracował również ZRM SPPR Krosno z Dukli oraz załoga śmigłowca LPR Sanok.

red. fot. Krosno112.pl

 

Partnerzy portalu: