Wypadek na DW897 pomiędzy Wolą Niżną, a Moszczańcem

fot. OSP Tylawa fot. OSP Tylawa

W niedzielę (3.06) około godziny 13:05 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku samochodowym pomiędzy Wolą Niżną, a Moszczańcem w gminie Jaśliska. Na miejsce wysłano Zespoły Ratownictwa Medycznego, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz zastępy PSP i OSP. Droga wojewódzka nr 897 została zablokowana. Na miejscu pracowali ratownicy medyczni, lekarz, strażacy zawodowi i ochotnicy oraz funkcjonariusze policji (KP Dukla, WRD KMP Krosno). 

Strażacy, by wydobyć m.in. rannego 14-latka użyli sprzętu hydralulicznego. Nastolatka przekazali załodze Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ranna została również jego matka, która przewieziona została do szpitala.

- Ze wstępnych informacji wiadomo, że z niewyjaśnionych przyczyn kierująca straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. Kobieta podróżowała z synem. Oboje przetransportowano do szpitala - poinformował Bartosz Wilk z Wydziału Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Ostatecznie do szpitala trafiło dwie osoby, podróżujące pojazdem. Szczegóły wypadku i jego przyczyny ustalą policjanci.

Na miejscu pracowali:
- Lotnicze Pogotowie Ratunkowe (Ratownik 10 - HEMS Sanok)
- Zespoły Ratownictwa Medycznego SPPR Krosno
- JRG Krosno (GBAPrRt, GBA)
- OSP KSRG Dukla (GLBARt)
- OSP Tylawa (GBARt)
- OSP Jaśliska (GLBARt)
- OSP Posada Jaśliska (GBM)
- KP Dukla
- WRD KMP Krosno
- technik kryminalistyki

wypadek dw897

red. fot. Rafał Zarzyczny, OSP Tylawa, OSP KSRG Dukla

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

12 komentarzy

 • cynik

  napisane przez cynik

  niedziela, 10 czerwiec 2018 16:52

  http://niezalezna.pl/227478-tragedia-na-przejezdzie-kolejowym
  Gdyby tym samochodem kierował chłop trupów byłoby o wiele więcej.

 • cynik

  napisane przez cynik

  niedziela, 10 czerwiec 2018 12:51

  No i widzisz Piotrusiu jak Cię podsumowali i po wrzasku. Trzeba Ci było głuptasku. (((-;

 • Stas1100

  napisane przez Stas1100

  niedziela, 10 czerwiec 2018 00:06

  Szczęście w nie szczęściu że jechali jednym z najbezpieczniejszych aut swojej epoki bo pewno nie było by kogo ratować...współczucie dla poszkodowanych i rodziny...

 • piotr

  napisane przez piotr

  sobota, 09 czerwiec 2018 21:52

  stv: wujek google pomocny ale skoro nie umiesz lub ci się nie chce poszukać to proszę: http://moto.wm.pl/312524,Kobiety-kontra-mezczyzni-na-drogach-Co-mowia-najnowsze-dane.html
  U wujka znajdziesz też dokładne brytyjskie statystyki warto poczytać.
  Tak napisałem ostro bo komentarze cynik'a są żałosne i nie wypada pisac tego co pisze a jeśli nie zna szczegółów danego wydarzenia niech nie ocenia. Powtarzam: jedne jeżdżą dobrze, inne źle - podobnie jak i faceci: jedni jeżdżą bardzo dobrze inni koszmarnie. widzę to codziennie na drodze od wielu lat.

 • stv

  napisane przez stv

  czwartek, 07 czerwiec 2018 20:44

  Pan Cynik podał konkretny, koronny i dobitny przykład, z którym każdy kto miewa do czynienia z kobietami, że w nagłych sytuacjach kobiety durnieją. Bezpieczeństwo na drodze zależy od wielu czynników, ale właściwe reagowanie na sytuacje nagłe, niespodziewane często skutkuje uniknięciem wypadku, bądź ograniczeniem ofiar w nim uczestniczących.

  Nie mam nic do kobiet, nie uważam ich za lepszych lub gorszych, ale pamiętajmy że płeć warunkuje pewne predyspozycje.

  A Pan, Panie Piotrze naucz się kultury, bo piszesz jak cham, a merytoryki zero. Owszem, coś tam oskarżasz innych o brak znajomości statystyk, a sam nic nie przytoczyłeś, żadnego konkretu. Otóż ja przytoczę, na podstawie artykułu z gazety wybiórczej, która ukazała się gdzieś w 2012 roku, gdzie podano, iż statystycznie wypadek spowodowany przez młodego kierowcę zdarza się raz na tydzień, wypadek przez pijanego zdarza się co 5 dni, a wypadek spowodowany przez kobietę codziennie (w tym - najczęstszym jest przejechanie kogoś na przejściu dla pieszych).

 • cynik

  napisane przez cynik

  czwartek, 07 czerwiec 2018 15:09

  Przepraszam Cię szanowny Piotrze odtąd będę pisał wyłącznie o durnych chłopach.
  Tak w ogóle wszystkich chłopów powinno kierować się
  na specjalne kursy doskonalenia techniki jazdy i jednocześnie do poradni odwykowej. Bowiem każdy facet to tuman, świnia, pijak i kanalia. Gdzie takie prymitywi do kierownicy? )))-;

 • Muc13k

  napisane przez Muc13k

  poniedziałek, 04 czerwiec 2018 15:38

  @Piotr. Z nim nie warto wdawać się w dyskusje. On wypisuje takie bzdury pod większością artykułów...

 • piotr

  napisane przez piotr

  poniedziałek, 04 czerwiec 2018 11:07

  cynik milcz lepiej i nie pogrążaj się sa tzw baby które jeżdżą źle i które jeżdżą dobrze, podobnie jak faceci; jedni jeżdżą dobrze inni koszmarnie, w przypadku tak ciężkiego wypadku to nie pora na rozważania czy jeżdżą lepiej czy gorzej od ciebie. poza tym musisz miec pecha ze twoja durnieje i traci zmysly. nie znasz przyczyn wypadku a zachowujesz się na portalu jak typowy internetowy troll. i poczytaj dane statystyczne a nie próbujesz udowadniać swoje teorie. jak nie załapiesz polskich danych statystycznych to spójrz na angielskie są duzo dokładniejsze i biorą pod uwagę bardzo dokładne przyczyny wypadków (w polsce określa sie jedynie kilka ogólnych przyczyn w anglii wiele i bardzo dokładnych). myślenie i czytanie nie boli.

 • cynik

  napisane przez cynik

  niedziela, 03 czerwiec 2018 23:17

  Proszę nie mieszać faktów. Nikt się tutaj nie śmieje z ludzkiej tragedii. A fakty mówią same za siebie. Po prostu kobiety powodują bardzo wiele kolizji, pomimo że jadą trzeźwe. Jeśli się ze mną nie zgadzasz to twoja sprawa. Nadal oszukuj sam siebie i wmawiaj sobie, że jeżdżą lepiej od ciebie. Baba w nagłych sytuacjach traci zmysły i durnieje.

 • piotr

  napisane przez piotr

  niedziela, 03 czerwiec 2018 20:13

  cynik: śmiać się z tragedii czyjejś - gdy ktoś walczy o życie to trzeba być naprawdę jebn... idiotą, szkoda mi ciebie i twojej pustki w głowie

 

Polecamy

uroczysko

SZUKASZ PRACY

ratujemy dajemy 2018

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

Wasze komentarze