KROSNO: Najechanie na tył pojazdu tuż przy remizie strażaków

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

Dzisiejszej nocy, służby ratunkowe interweniowały niedaleko strażackich koszar, gdzie na skrzyżowaniu ulic Lwowskiej i Niepodległości doszło do najechania na tył dwóch pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 3:00 w nocy z sobotę na niedzielę (11/12.08) na skrzyżowaniu ulic Niepodległości i Lwowskiej, nieopodal remizy KM PSP Krosno.

Na tył Volkswagena najechał kierujący Volvo, w wyniku czego ranna została jedna osoba. Warunki drogowe były bardzo trudne - widoczność ograniczała gęsta mgła.

- W sobotę około godziny 3.00 krośnieńscy policjanci w drodze na interwencję najechali na miejsce, gdzie doszło do kolizji drogowej - informuje Klaudyna Konarzewska z KMP Krosno - Jak wstępnie ustalono kierujący samochodem marki Volvo najechał na unieruchomiony samochód Volkswagen Transporter, w którym znajdował się kierujący pojazdem. W zdarzeniu lekko rany został kierujący volkswagenem. Badanie alkomatem wykazało w organizmie kierującego volvo ponad 2 promile alkoholu. Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Krośnie prowadzi postępowanie w kierunku prowadzenia pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości.

Na miejscu zdarzenia interweniowali strażacy JRG Krosno (GBAPrRt MAN, GBA Star), medycy ZRM SPPR Krosno oraz policjanci KMP Krosno, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia.

red. fot. Krosno112.pl

 

Partnerzy portalu: