.

KROSNO: Tajemnicze dachowanie Golfa na Krakowskiej

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

W nocy z piątku na sobotę (30.11/1.12) strażacy i policjanci zostali powiadomieni o dachowaniu samochodu na ulicy Krakowskiej w Krośnie. Po ich przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że we wnętrzu pojazdu oraz w jego pobliżu nie ma nikogo.

- Policjanci zostali powiadomieni o dachowaniu pojazdu w sobotę, 1 grudnia około godziny 1:40. Po dotarciu na miejsce okazało się, że dwóch mężczyzn, których podróżowało volkswagenem golfem opuściło pojazd o własnych siłach i oddaliło się z miejsca zdarzenia - poinformował st. asp. Paweł Buczyński z KMP Krosno - W ciągu następnego dnia do komendy zgłosiło się dwóch mężczyzn, którzy twierdzili, że podróżowali feralnym golfem. Kierowca miał stracić panowanie nad pojazdem, który ostatecznie zatrzymał się na dachu. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. 

Na szczęście w zdarzeniu, nie ucierpiała żadna postronna osoba. W miejscu dachowania pracowali również strażacy JRG Krosno, którzy zabezpieczyli pojazd oraz miejsce zdarzenia.

W sobotę na drogach Krosna i powiatu panowały całkiem dobre warunki pogodowe. Niestety tego nie można powiedzieć o warunkach drogowych w niedzielę wieczorem i w poniedziałek rano. Jednak kierowcy potraktowali poważnie ostrzeżenia o złych warunkach drogowych i funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Krośnie do godziny 14. w poniedziałek interweniowali tylko przy 6 kolizjach. 

red. fot. Krosno112.pl

 

Partnerzy portalu: