KOMBORNIA: Zderzenie motocykla z osobówką. Ranni motocykliści i kierująca [AKTUALIZACJA]

środa, 03 czerwiec 2020 22:52
fot. Michał Niżnik - Krosno112.pl fot. Michał Niżnik - Krosno112.pl

3 czerwca około godziny 22:30 doszło do zderzenia motocykla z autem osobowym marki volkswagen, na drodze między Korczyną a Kombornią.

R E K L A M A

Wskutek zderzenia pojazdów, poszkodowanych zostało dwóch motocyklistów (u których stwierdzono złamania otwarte), a także poszkodowana została kierująca samochodem osobowym. 

- W środę, około godz. 22.30 w Komborni 16-letni motorowerzysta zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku volkswagenem. Do wypadku doszło na łuku drogi. W wyniku zdarzenia kierowca jednośladu oraz podróżujący z nim 17-letni pasażer doznali poważnych obrażeń i zostali przetransportowani do szpitala. Pomocy medycznej wymagała również 51-letnia kierująca golfem, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - relacjonuje asp. szt. Paweł Buczyński z KMP Krosno - Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że 16-latek nie posiadał uprawnień do prowadzenia jednośladu. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Na miejscu zdarzenia działają dwa zastępy JRG Krosno, zastęp OSP KSRG Kombornia, a także dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego i policjanci KMP Krosno, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia. 

red. | fot. Michał Niżnik - Krosno112.pl