DK19: Zderzenie dwóch ciężarówek w Komborni. Kolejne zdarzenie w Domaradzu

piątek, 12 czerwiec 2020 11:38
fot. KMP Krosno fot. KMP Krosno

Dwa zdarzenia na drodze krajowej nr 19 w piątek (12.06). Wczesnym porankiem w Komborni doszło do zderzenia dwóch ciężarówek, w wyniku czego jeden z kierowców trafił do szpitala, natomiast później, kilkanaście kilometrów dalej doszło do drugiego zdarzenia. Poszkodowany w nim został kierowca osobówki.

R E K L A M A

KOMBORNIA
Około godziny 5:30 doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych w Komborni (gm. Korczyna). Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący zestawem pojazdów na bułgarskich numerach rejestracyjnych zjechał na przeciwny pas ruchu i tam zderzył się z naczepą ciężarówki, która jechała w kierunku Miejsca Piastowego. Pojazd częściowo zablokował DK19. Dopiero po kilku godzinach udało się udrożnić jezdnię. W akcji ratunkowej brały udział siły i środki z dwóch powiatów: brzozowskiego i krośnieńskiego.

DOMARADZ
- Około godziny 10:40 kierujący samochodem ciężarowym jadąc DW884 doprowadził do zderzenia z samochodem osobowym - relacjonuje podkom. Ewelina Wrona z KWP w Rzeszowie - Kiedy kierowca ciężąrówki dojeżdżał do skrzyżowania z DK19, prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z samochodem osobowym. Kierowca osobówki trafił do szpitala. 

- Szczegółowo wyjaśniane będą okoliczności tych dwóch zdarzeń - dodaje podkom. Ewelina Wrona

red.
zdjęcia: KMP Krosno i OSP KSRG Domaradz