Z życia służb

We wtorek 28 marca w Jaśliskach odbyły się XIX Powiatowe Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Poźarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". W swoich kategoriach reprezentantami powiatu w eliminacjach wojewódzkich będą Kinga Korzec, Rafał Wójcik i Patryk Wróblewski.

Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża przy Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie organizuje w dniu 5 sierpnia 2017 roku (sobota) od godz. 9.00 zbiórkę krwi dla poszkodowanych w okresie wakacyjnym. Akcja ta zostanie przeprowadzona na terenie krośnieńskiej komendy przy ul. Niepodległości 6, (wjazd na plac wewnętrzny).

W sobotę (25.03.2017) w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Głowience odbył się II turniej w piłce siatkowej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie. Trofeum trafiło do Grupy Bieszczadzkiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Pierwsze miejsca dla ratowników z Gimnazjum Nr 1 z Krosna, Świerzowej Polskiej i Katolickiego Gimnazjum z Krosna! Uczniowie gimnazjów rywalizowali o Puchar Prezydenta Miasta Krosna, Dyrektora Wojewódzkiego Szpitala w Krośnie, Prezesa ZO PCK w Krośnie, Komendanta PSP w Krośnie.

W poniedziałek (20.03.2017) st. bryg. Mariusz Bieńczak został powołany na stanowisko Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie.

Policjanci z garnizonu podkarpackiego: st.sierż. Marlena Filip – Klocek z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie oraz st.sierż. Paweł Śmietana z Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie pobiegli w Półmaratonie Marzanny „Dla Małych Serc”, z którego dochód przeznaczony jest na zakup sprzętu do ratowania dzieci z wadami serca.

W najbliższy piątek, tj. 24 marca na obiektach Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Krośnie (Naftówka) odbędzie się X Jubileuszowy Regionalny Konkurs Pierwszej Pomocy dla uczniów szkół gimnazjalnych. Celem konkursu jest promowanie zasad udzielania pierwszej pomocy wśród uczniów gimnazjów. Od początku istnienia konkursu patronat nad nim objął Piotr Przytocki, Prezydent Miasta Krosna.

Na cmentarzu w Rogach spoczął dzisiaj (16.03) podpułkownik pożarnictwa w stanie spoczynku Stanisław Wilk. W ostatniej drodze zasłużonego strażaka towarzyszyli mu rodzina, brać strażacka, przyjaciele oraz mieszkańcy rodzinnej miejscowości.

Strona 1 z 56

baner 2

BAZA PRAWNIKÓW

SKLEP

WYDARZENIA

AKCJE CHARYTATYWNE

FELIETONY

ADOPCJE

R  E  K  L  A  M  A
R  E  K  L  A  M  A
R  E  K  L  A  M  A

 
 

Jazda dla Oliwkii

Facebook