.

OSP Klimkówka: Nowy samochód bojowy już w remizie

Gmina Rymanów od kilku lat systematycznie wymienia samochody pożarnicze. W ubiegłych latach nowe pojazdy trafiły do OSP Rymanów, OSP Posada Dolna, OSP Rymanów Zdrój. W tym roku nowy pojazd trafił do strażaków z OSP Klimkówka. Padający śnieg i mroźny wiatr nie zraził mieszkańców Klimkówki, którzy licznie przybyli by powitać nowy samochód.

W poniedziałek (23.11) popołudniu wycie alarmowych syren obwieściło w Klimkówce przybycie nowego pojazdu na podwoziu Renault Master. Nowy lekki samochód uzupełni stan bojowy jednostki, który do tej pory składał się ze STARa i pięknego DAFa. Przed wprowadzeniem do podziału bojowego strażacy będą go wyposażać w sprzęt ratowniczy.

Gratulujemy strażakom z Klimkówki nowego nabytku! 

red., fot. Krosno112.pl

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

1 komentarz

  • zaqwsx

    napisane przez zaqwsx

    środa, 25 listopad 2015 21:09

    gmino Jedlicze patrz i ucz sie bo jestes zacofana do czasow muzealnych i nie ma sie nawet czym pochwalic. czekamy az jakas jednostka wycofa ze swojego podzialu zasluzony samochod my chetnie do gminnego muzeum przyjmiemy... najlepiej za darmo