WOŚP Krosno: Pokazy ratownicze zakończone oświadczynami

fot. Jakub Jastrzębski - Krosno112.pl fot. Jakub Jastrzębski - Krosno112.pl

Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. To miały być ciekawe pokazy gaszenia samochodów i wycinania osób poszkodowanych z wraku samochodu. Ćwiczenia przebiegły bez zarzutów, a na ich koniec jeden z widzów oświadczył się swojej ukochanej. 

10 stycznia 2016 cała Polska grała w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Wśród nich strażacy, ratownicy, policjanci. Nasza redakcja zaprosiła do uczestniczenia w pokazach ratowniczych jednostki OSP z Komborni, Pustyn, Żeglec, Białobrzeg oraz Fundację Maltańską Służbę Medyczną. 

Około 300 osób oglądało pokaz gaszenia dwóch wraków, a następnie wycinania z wraku samochodu dwóch poszkodowanych osób. Gdy zakończyły się ćwiczenia nikt nie spodziewał się, że może być coś ciekawszego niż wybuchające samochody...

Jeden z widzów poprosił strażaków, aby zrobili mu "tło" do oświadczyn. Chwila była wyjątkowa, a zaskoczona narzeczona powiedziała "TAK". Gratulujemy i cieszymy się, że mogliśmy wspólnie ze strażakami pomóc w tej magicznej chwili. 

Dziękujemy Wam za waszą obecność i wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a strażakom i ratownikom za przeprowadzenie ciekawych pokazów. 

Za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu pokazów dziękujemy:
- WOŚP Krosno
- Nocna Jazda Bez Celu Krosno
- Fundacja Maltańska Służba Medyczna
- OSP KSRG Kombornia
- OSP KSRG Pustyny
- OSP Krosno - Białobrzegi
- OSP Żeglce
- Prezydent Miasta Krosna
- Wójt Gminy Chorkówka
- Wójt Gminy Korczyna
- Wójt Gminy Krościenko Wyżne
- Lo-Stark Stacja Demontażu Pojazdów
- Budka u Wujka
- Kociołek - dania na wynos

red., fot. Jakub Jastrzębski - Krosno112.pl

Galeria