.

Weź udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Sportowo - Pożarniczej

fot. Osp-sport fot. Osp-sport

IV Ogólnopolska Olimpiada Sportowo-Pożarnicza Strażaków OSP odbędzie się w dniach 17 - 18 września 2016 roku w Szczawnicy - Jaworkach w województwie małopolskim w przepięknej górskiej scenerii. Weź w niej udział!

W ciągu dwóch dni bez wcześniejszych eliminacji  5-osobowe drużyny OSP z całego kraju na arenie sportowej będą rywalizować pomiędzy sobą, mając w jednym i drugim dniu do zaliczenia po 12 następujących kolejno po sobie zadań. Zwykłe zawody strażackie odbywają się w terenie płaskim a Olimpiada w Szczawnicy Jaworkach przebiegać będzie na Arenie Narciarskiej Jaworki – Homole. Naturalne zróżnicowane ukształtowanie terenu położonego na wysokości ponad  700 m n.p.m. wykorzystane będzie do przebiegu konkurencji.

Klasyfikacja startujących drużyn jest z podziałem na druhów, druhny i zespoły mieszane Mix (składające się z 3 druhów i 2 druhen lub 2 druhów i 3 druhen). Można także zgłosić drużynę, składającą się z zawodników z kilku jednostek OSP np. reprezentację miejscowości, gminy lub powiatu. Zawodnicy lub zawodniczki z danej OSP,  którzy podczas zawodów startują w podziałach druhów lub druhen, mogą również reprezentować swoją jednostkę w podziale Mix. Każda jednostka OSP może zgłosić na zawody minimum 1 drużynę, a maksymalnie po 2 drużyny w każdym z podziałów.

Wiek uczestników od 18 lat wzwyż. W każdej z drużyn z danej jednostki OSP we wszystkich podziałach Organizator dopuszcza zgłoszenie do 2 zawodników, którzy ukończyli 15 lat.   

Wszelki sprzęt do zaliczenia poszczególnych konkurencji dostarczają Organizatorzy.             

Zgłoszenia drużyn przyjmowane są do  15 września 2016 r. (włącznie). W przypadku zbyt dużej ilości zgłoszonych drużyn, Organizator może skrócić termin przyjmowania zgłoszeń. W tym przypadku o udziale w zawodach, będzie decydowała data i kolejność wpływu zgłoszeń.

Więcej szczegółów u Organizatorów:

Dariusz i Zbigniew Tokarscy oraz Oddział Wojewódzki ZOSP RP Województwa Małopolskiego
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zobacz profil na Facebooku  

tel. 731 880 083 lub 696 133 622

Ogólnopolska Olimpiada Sportowo-Pożarnicza | fot. Osp-sport

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

LAKAR right

medycyna estet

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

pomoc grzeskowi

NOCNA JAZDA DLA OLUSIA

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

OSP NA ALARM

wiktoria 1

Wasze komentarze