Weź udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Sportowo - Pożarniczej

fot. Osp-sport fot. Osp-sport

IV Ogólnopolska Olimpiada Sportowo-Pożarnicza Strażaków OSP odbędzie się w dniach 17 - 18 września 2016 roku w Szczawnicy - Jaworkach w województwie małopolskim w przepięknej górskiej scenerii. Weź w niej udział!

W ciągu dwóch dni bez wcześniejszych eliminacji  5-osobowe drużyny OSP z całego kraju na arenie sportowej będą rywalizować pomiędzy sobą, mając w jednym i drugim dniu do zaliczenia po 12 następujących kolejno po sobie zadań. Zwykłe zawody strażackie odbywają się w terenie płaskim a Olimpiada w Szczawnicy Jaworkach przebiegać będzie na Arenie Narciarskiej Jaworki – Homole. Naturalne zróżnicowane ukształtowanie terenu położonego na wysokości ponad  700 m n.p.m. wykorzystane będzie do przebiegu konkurencji.

Klasyfikacja startujących drużyn jest z podziałem na druhów, druhny i zespoły mieszane Mix (składające się z 3 druhów i 2 druhen lub 2 druhów i 3 druhen). Można także zgłosić drużynę, składającą się z zawodników z kilku jednostek OSP np. reprezentację miejscowości, gminy lub powiatu. Zawodnicy lub zawodniczki z danej OSP,  którzy podczas zawodów startują w podziałach druhów lub druhen, mogą również reprezentować swoją jednostkę w podziale Mix. Każda jednostka OSP może zgłosić na zawody minimum 1 drużynę, a maksymalnie po 2 drużyny w każdym z podziałów.

Wiek uczestników od 18 lat wzwyż. W każdej z drużyn z danej jednostki OSP we wszystkich podziałach Organizator dopuszcza zgłoszenie do 2 zawodników, którzy ukończyli 15 lat.   

Wszelki sprzęt do zaliczenia poszczególnych konkurencji dostarczają Organizatorzy.             

Zgłoszenia drużyn przyjmowane są do  15 września 2016 r. (włącznie). W przypadku zbyt dużej ilości zgłoszonych drużyn, Organizator może skrócić termin przyjmowania zgłoszeń. W tym przypadku o udziale w zawodach, będzie decydowała data i kolejność wpływu zgłoszeń.

Więcej szczegółów u Organizatorów:

Dariusz i Zbigniew Tokarscy oraz Oddział Wojewódzki ZOSP RP Województwa Małopolskiego
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zobacz profil na Facebooku  

tel. 731 880 083 lub 696 133 622

Ogólnopolska Olimpiada Sportowo-Pożarnicza | fot. Osp-sport

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

 

Polecamy

uroczysko

SZUKASZ PRACY

ratujemy dajemy 2018

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A