ORANGE VIVO
 

OSP Żarnowiec: Pozyskano sprzęt do ratownictwa technicznego

W dniu 14.10.2016r. Prezes i Naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej w Żarnowcu odebrali z KM PSP ciężki zestaw ratownictwa technicznego Holmatro.

Pompa, nożyce i rozpieracz ramieniowy decyzją Komendanta Miejskiego PSP zostały przekazane na wyposażenie jednostki OSP Żarnowiec.

W dniu 21.10.2016r. druhowie Marek Maciejowski, Piotr Szeredy, Daniel Sołtys, Paweł Szymański i Kamil Wojciechowski dokonali montażu w/w sprzętu w samochodzie Ford GLM 12 Rt. Ciężki zestaw ratownictwa będzie służył druhom w celu zabezpieczenia gminy Jedlicze i części gminy Chorkówka.

Członkowie jednostki składają podziękowania Komendantowi Miejskiemu PSP w Krośnie za przekazanie zestawu ratownictwa technicznego. Drugim sprzętem zakupionym ze środków Gminy Jedlicze i Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji jest drabina aluminiowa nasadkowa składająca się z trzech przęseł.

 

red. OSP Żarnowiec

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.