.

II Sportowo-Pożarniczy Turniej MDP OSP Powiatu Krośnieńskiego

II Sportowo-Pożarniczy Turniej MDP OSP Powiatu Krośnieńskiego fot. Jakub Jastrzębski - Krosno112.pl

Przy pięknej pogodzie rozegrany został II Sportowo-Pożarniczy Turniej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP Powiatu Krośnieńskiego, który odbył się na stadionie sportowym w Kobylanach. Wśród dziewczęcych drużyn wygrała OSP Bajdy, natomiast wśród chłopięcych OSP Iskrzynia.

W ostatnią niedzielę września w Kobylanach (gm. Chorkówka) został rozegrany II Turniej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych powiatu krośnieńskiego. Na stadionie LKS Victoria Kobylany zobaczyliśmy w sumie dziewięć drużyn z Ochotniczych Straży Pożarnych z Moderówki, Bajd, Wojaszówki, Żarnowca, Pietruszej Woli, Męcinki, Iskrzyni oraz gospodarzy z Kobylan.

Drużyny rywalizowały w czterech konkurencjach: sztafecie, odgadnięciu dystynkcji PSP i OSP, strzelaniu bramki oraz ćwiczeniu bojowym. Uczestnikom Turnieju przyświecała znana zasada gry fair-play. Chociaż aura sprzyjała rozgrywaniu Turnieju, warunki techniczne stadionu nie były najlepsze, ponieważ przez kilka wcześniejszych dni padał intensywny deszcz.

W kategorii chłopięcych drużyn wystartowało 3 drużyny i najwięcej punktów zebrała MDP Iskrzynia, na drugim miejscu uplasowała się MDP Męcinka, a na trzecim miejscu MDP Wojaszówka.

Wśród dziewczęcych drużyn pożarniczych pierwsze miejsce bezkonkurencyjnie zajęły dziewczyny z MDP Bajdy, drugie miejsce wywalczyły gospodynie z MDP Kobylany, a trzecie miejsce należało do MDP Wojaszówka.

 

Na zakończenie Turnieju dziewczęta z MDP Żarnowiec oraz MDP Kobylany przedstawiły musztrę bojową, która według regulaminu jest obowiązkowa na zawodach szczebla powiatowego.

Głównym sędzią Turnieju był bryg. Mariusz Kozak, a wśród gości znaleźli się m.in. Zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Krośnie st. bryg. Mariusz Bieńczak, Pan Prezes ZOP ZOSP RP druh Jan Kilar, Starosta Krośnieński Jan Juszczak.

Osoby, które chcą obejrzeć więcej zdjęć z Turnieju prosimy o kontakt na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Marcin Mikosz

fot. Maciej Drzyzga, Jakub Jastrzębski

Galeria

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

LAKAR right

medycyna estet

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

pomoc grzeskowi

NOCNA JAZDA DLA OLUSIA

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

OSP NA ALARM

wiktoria 1

Wasze komentarze