Konkurs ARiMR dla OSP! Do wygrania torby OSP R1!

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

„Bezpieczna zabawa i praca na wsi podczas wakacji” to temat konkursu skierowanego do jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Konkurs organizuje Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Można wygrać torbę medyczną OSP R1 lub piłę spalinowej Husqvarna.

Przedmiotem konkursu jest krótki film promocyjny lub reklamowy ujęty w formie multimedialnej, trwający minimalnie 60 a maksymalnie 120 sekund o tematyce tytułowej konkursu, czyli "Bezpieczna zabawa i praca na wsi podczas wakacji”. W filmie konieczne jest wyraźne umieszczenie logo ARiMR w dowolnej formie. Nagrodami w konkursie dla 5 najlepszych Uczestników w każdym Oddziale Regionalnym ARiMR będzie torba medyczna do ratowania życia ludzkiego OSP R1. Każdy Oddział Regionalny ARiMR wyłoni najlepszy film, który weźmie udział w ogólnopolskim, publicznym głosowaniu na profilu ARiMR na Facebooku, gdzie film z największą ilością głosów (polubień) zostanie nagrodzony piłą spalinowej Husqvarna do wykorzystywania w działaniach OSP.

Jury powołane przez Organizatora będzie oceniać zgodność z tematyką promocyjną konkursu, wartość artystyczną filmu, przekaz dzieła, pomysłowość i kreatywność twórców, a także ilość pracy włożonej w powstanie dzieła.

Filmy konkursowe można przesyłać od dnia 15 czerwca 2017 r. do dnia 20 lipca 2017 r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone oficjalnie 1 sierpnia 2017 r. z podaniem ich na stronie internetowej ARiMR oraz na profilu ARiMR na portalu Facebook. Głosowanie publiczne na profilu ARiMR na portalu Facebook odbędzie się od 2 – 10 sierpnia 2017 r.

Aby sprawdzić szczegółowy regulamin KLIKNIJ TUTAJ

Aby pobrać formularz zgłoszeniowy i oświadczenie KLIKNIJ TUTAJ

red.