Funkcjonariusze KMP Krosno obchodzili swoje święto

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

W środę 12 lipca 2017r. policjanci z powiatu krośnieńskiego obchodzili swoje święto. Uroczystość odbyła się w auli Komendy Miejskiej Policji w Krośnie. Wielu funkcjonariuszy otrzymało awanse na wyższe stopnie służbowe.

O godzinie 13:00 w auli Komendy Miejskiej Policji w Krośnie odbyła się uroczysta odprawa na którą przybył zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Tadeusz Szymanek, który przyjął meldunek od dowódcy uroczystości podkomisarza Krzysztofa Belczyka. Uroczystość zgromadziła najważniejszych przedstawicieli władzy samorządowej w naszym powiecie - wicestarostę, prezydenta Krosna, burmistrzów, wójtów oraz szefów i przedstawicieli służb zaprzyjaźnionych lub współpracujących z Policją.

Komendant insp. Tadeusz Szymanek, prezydent Piotr Przytocki oraz wicestarosta Adolf Kasprzyk w swoich wystąpieniach skierowali słowa uznania i podziękowania do funkcjonariuszy i pracowników cywilnych Policji za ich codzienną służbę oraz trud w jej pełnieniu. Komendant Miejski Policji w Krośnie mł. insp. Leszek Buryła podziękował władzom miasta i powiatu, samorządowcom, przedstawicielom sądu i prokuratury oraz wszystkim instytucjom wspierającym działania Policji za dobrą współpracę.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

red. | fot. Krosno112.pl

Galeria