Krośnieńscy policjanci pobiegli w 32. BMW Frankfurt Marathon

fot. KMP Krosno fot. KMP Krosno

26 października br. krośnieńscy policjanci wzięli udział w najstarszym niemieckim maratonie we Frankfurcie.

W maratonie wzięło udział prawie 15 tys. biegaczy, w tym 149 Polaków. Krośnieńska ekipa liczyła 5 czynnych i 2 emerytowanych policjantów.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie podkom. Emil Landa, st. asp. Dariusz Pasterczyk , st. sierż. Robert Szajna, asp.Tomasz Misiewicz, st. sierż. Artur Chmielowski oraz emeryci policyjni nadkom. Henryk Mussur, asp. szt. Józef Urbański pokonali trasę ponad 42-kilometrowego maratonu przy wspaniałym dopingu licznej publiczności i regionalnych zespołów muzycznych, przebiegając przez wszystkie dzielnice miasta.

Do licznej ekipy naszych maratończyków, co jakiś czas dołączają następni. Tym razem debiut maratoński zaliczył Artur Chmielowski, dla którego była to pierwsza przygoda maratońska, drugi start zaliczył Robert Szajna, najwięcej startów maratońskich ma Józef Urbański, dla którego był to 50 maraton.

Kolejnym celem krośnieńskich biegaczy jest maraton Komandosa organizowany przez komandosów z Lublińca, gdzie dystans maratoński biegnie się z 10 kilogramowym plecakiem w pełnym umundurowaniu.

KMP Krosno/red.
fot. KMP Krosno

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

 

Polecamy

uroczysko

SZUKASZ PRACY

ratujemy dajemy 2018

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

Wasze komentarze