OSP Jasionka i OSP Węglówka nagrodzone w konkursach

fot. OSP Jasionka fot. OSP Jasionka

Wiele jednostek OSP brało udział w organizowanych niedawno konkursach Fundacji "Faktu" oraz Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Z naszego powiatu druhowie z OSP Jasionka i OSP Węglówka zdobyli nagrody dla swoich jednostek.

Fundacja Faktu i Grupa PZU ufundowała 40 bogato wyposażonych toreb medycznych – PSP–R1. Pod tą nazwą kryje się zestaw sprzętu do ratowania życia: torba medyczna, deska ratownicza, szyny Kramera, opatrunki hydrożelowe na oparzenia. Taki zestaw otrzymała Ochotnicza Straż Pożarna z Jasionki. - Jesteśmy w stu procentach przekonani, iż nowo pozyskany sprzęt wzmocni nasze działania ratownicze - piszą druhowie.

Jednostką nagrodzoną przez ARIMR jest OSP Węglówka, która wygrała torbę medyczną OSP R1.

Druhowie z Węglówki nagrali film dotyczący bezpieczeństwa na wsi podczas prac rolniczych. Film jako jeden z pięciu z naszego województwa znalazł się na liście laureatów konkursu.

 

red. | fot. OSP Jasionka

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

2 komentarzy

 • strażak

  napisane przez strażak

  piątek, 08 wrzesień 2017 02:09

  zestawy ładne poleży 4 albo 5 lat i całe wyposażenie nigdy nie używane będzie do wyrzucenia

 • magnum 430

  napisane przez magnum 430

  czwartek, 07 wrzesień 2017 19:33

  Gratulacje panowie i jeszcze większe za to że macie taką SKODICZKE to chyba rodzynek na podkarpaciu dbajcie o nią proszę morze kiedyś będę miał okazję z bliska obejrzeć wyrazy uznania dla kierowcy bo tu trzeba mieć umiejętności co do prowadzenia tego typu pojazdów sam jestem kierowcą dużego ale ta fura ma duszę nie to co dzisiejsze 500-ciuset konne komputerowe bryczki pozdrawiam, a jeszcze chyba Męcinka ma GAZA-66 te bryki to poezja!!!.