.

Trwa budowa nowej remizy dla OSP Iwonicz

fot. Radosław Sowiński - Krosno112.pl fot. Radosław Sowiński - Krosno112.pl

Inwestycja robi wrażenie na wszystkich, którzy przejeżdżają ulicą Zagrodniki w Iwoniczu. Budowa nowej bazy dla iwonickich strażaków ruszyła początkiem maja, a widać już zarys całej bryły budynku. Jeszcze w tym roku ma zakończyć się pierwszy etap budowy

W budynku prócz strażackiej bazy mieścić się mają pomieszczenia ośrodka zdrowia oraz punkt stacjonowania karetki pogotowia. 

red., fot. Radosław Sowiński - Krosno112.pl

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

2 komentarzy

 • ciapek G.

  napisane przez ciapek G.

  środa, 13 wrzesień 2017 21:13

  Głowa boli taki piękny plac zieleni zniszczono na poczet zabawy panów ochotników jak by nie było innego miejsca ale żeby ludzie nie biadolili to zrobimy ośrodek zdrowia i będzie OK a w starej remizie zamieszka Marian W.wraz z podopiecznym a może by tak zrobić spichlerz ,ale przecież jest tak dużo wyjazdów do akcji że trzeba nowe lokum ,a kiedy panowie ze sportu zaczną budowę klubu panie Pułkowniku gdzie logika a gdzie sens

 • a

  napisane przez a

  środa, 13 wrzesień 2017 09:36

  Karetka - to który zespół przeniosą do Iwonicza? Z Rymanowa czy z Miejsca. Bo jak z Rymanowa to raczej to będzie in minus dla obsługi rejonu.