OSP KSRG Pustyny mają nowy sprzęt od firmy Cellfast

fot. OSP KSRG Pustyny fot. OSP KSRG Pustyny

We wrześniu jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Pustyn otrzymała nowy sprzęt. Firma Cellfast, przekazała bezpłatnie, wysokiej jakości: siekiery, łopaty, szpadle, zwijadła wężowe, węże i akcesoria ogrodowe.

Zarząd OSP serdecznie dziękuje Dyrektorowi d/s marketingu Panu Rafałowi Słabikowi oraz druhowi tejże jednostki Tomaszowi Bystrańskiemu.

red. fot. OSP KSRG Pustyny

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

3 komentarzy

 • xonix

  napisane przez xonix

  sobota, 07 październik 2017 22:13

  prezes osp polanka do dymisji bo sie nie nadaje tez jest rzaod a decduja 2 osoby, a jednoska se musi rozwijac a nie żebrac od miasta , jest potrzeba zakupu sprzetu a prezes nic z tym nierobi bo mysli ze som druchowie i sprzetu wytarcy

 • gość 456

  napisane przez gość 456

  sobota, 07 październik 2017 18:28

  Dobrze że mają tą gazelle czy jak to sie zwie i troche wody jak na herbate to zawsze ugaszą niewielkie ognisko dobre i co he he

 • Krosnianin

  napisane przez Krosnianin

  sobota, 07 październik 2017 16:58

  Zastanawia mnie gdzie podziewa się "władza" z Osp Polanka. Im się nie przyda, bo i po co - miasto jak będzie miało to samo da, bo przecież "darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda" bo i po co? jednostka jest w takim etapie rozwoju (WIDAĆ NA TLE STARAŃ I ZAKUPÓW INNYCH JEDNOSTEK) że przecież "dobre i co" - skoro sami nie możemy mieć lepiej (bo nam się nie chce) to trzeba się cieszyć z tego co ktoś da, bo wymienił na lepsze. Trzeba tylko czekać na świeżą krew, pełną pasji, energii, zapału i motywacji w to co chcą robić bez względu na "korzyści". Nie będę już wymieniał o nowościach jakie zostały zakupione dla jednostek z terenu miasta w ostatnim czasie bo po co. Polance się "nie przyda".