.

OSP KSRG Pustyny mają nowy sprzęt od firmy Cellfast

fot. OSP KSRG Pustyny fot. OSP KSRG Pustyny

We wrześniu jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Pustyn otrzymała nowy sprzęt. Firma Cellfast, przekazała bezpłatnie, wysokiej jakości: siekiery, łopaty, szpadle, zwijadła wężowe, węże i akcesoria ogrodowe.

Zarząd OSP serdecznie dziękuje Dyrektorowi d/s marketingu Panu Rafałowi Słabikowi oraz druhowi tejże jednostki Tomaszowi Bystrańskiemu.

red. fot. OSP KSRG Pustyny

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

3 komentarzy

 • xonix

  napisane przez xonix

  sobota, 07 październik 2017 22:13

  prezes osp polanka do dymisji bo sie nie nadaje tez jest rzaod a decduja 2 osoby, a jednoska se musi rozwijac a nie żebrac od miasta , jest potrzeba zakupu sprzetu a prezes nic z tym nierobi bo mysli ze som druchowie i sprzetu wytarcy

 • gość 456

  napisane przez gość 456

  sobota, 07 październik 2017 18:28

  Dobrze że mają tą gazelle czy jak to sie zwie i troche wody jak na herbate to zawsze ugaszą niewielkie ognisko dobre i co he he

 • Krosnianin

  napisane przez Krosnianin

  sobota, 07 październik 2017 16:58

  Zastanawia mnie gdzie podziewa się "władza" z Osp Polanka. Im się nie przyda, bo i po co - miasto jak będzie miało to samo da, bo przecież "darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda" bo i po co? jednostka jest w takim etapie rozwoju (WIDAĆ NA TLE STARAŃ I ZAKUPÓW INNYCH JEDNOSTEK) że przecież "dobre i co" - skoro sami nie możemy mieć lepiej (bo nam się nie chce) to trzeba się cieszyć z tego co ktoś da, bo wymienił na lepsze. Trzeba tylko czekać na świeżą krew, pełną pasji, energii, zapału i motywacji w to co chcą robić bez względu na "korzyści". Nie będę już wymieniał o nowościach jakie zostały zakupione dla jednostek z terenu miasta w ostatnim czasie bo po co. Polance się "nie przyda".

LAKAR right

medycyna estet

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

pomoc grzeskowi

NOCNA JAZDA DLA OLUSIA

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

OSP NA ALARM

wiktoria 1

Wasze komentarze