Krośnieński szeryf wyróżniony Brązową Odznaką "Zasłużony Policjant"

fot. KWP Rzeszów fot. KWP Rzeszów

Młodszy inspektor Leszek Buryła, Komendant Miejski Policji w Krośnie został odznaczony, w uznaniu za zasługi w zakresie ochrony bezpieczeństwa ludzi i utrzymania porządku publicznego. Wyróżnienie resortowe przyjął podczas uroczystego apelu, który odbył się w środę (29.11) w sali kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie.

Komendant Miejski Policji w Krośnie, mł.insp. Leszek Buryła został wyróżniony Brązową Odznaką „Zasłużony Policjant” przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Odznaka została nadana w uznaniu szczególnych zasług w zakresie ochrony bezpieczeństwa ludzi i utrzymania porządku publicznego. Komendant otrzymał wyróżnienie podczas uroczystego apelu w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie z rąk Wojewody Podkarpackiego, Ewy Leniart.

Wszystkim uhonorowanym policjantom i strażakom gratulowali również Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego, Maria Kurowska, p.o. Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie, insp. Zbigniew Sowa oraz Podkarpacki Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej, st. bryg. Andrzej Babiec.

red., KMP Krosno

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.