Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze już we wrześniu

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze grup "A" i "C" odbędą się w niedzielę, 9 września 2018 r. w Krzeszowie (pow. niżański), natomiast Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze rywalizować będą 24 czerwca w Odrzykoniu.

Od lat wiadomo, że dla strażaków ochotników jak i zawodowych, zawody sportowo-pożarnicze są świetnym rodzajem relaksu, zabawy i okazją do nawiązania nowych znajomości wśród pasjonatów pożarnictwa.

W powiecie krośnieńskim takie zawody organizuje się raz na dwa lata. Podczas tegorocznych Wojewódzkich Zawodów Sportowo-Pożarniczych nasz region reprezentować będzie męska drużyna z OSP Sporne, kobieca z OSP Posada Dolna, a w kategorii MDP, chłopcy i dziewczęta z OSP Iskrzynia. Warto wspomnieć o tym, że drużyny OSP Sporne, OSP Posada Dolna i MDP dzięwcząt z Iskrzyni zwyciężyły w zawodach powiatowych drugi raz z rzędu. O tych zawodach pisaliśmy tutaj: VII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze w Rymanowie | IX Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze w Odrzykoniu. 

Miejmy nadzieję, że pogoda nie pokrzyżuje planów organizatorom. Naszym reprezentantom życzymy powodzenia i trzymamy za nich kciuki! 

Poniżej prezentujemy zwycięzców Grupy "A" z poszczególnych powiatów wraz z wynikami, którzy wezmą udział w tegorocznych zawodach. Możliwe, że jeszcze tego roku, w powiecie leskim zostaną rozegrane zawody, więc reprezentant z tego powiatu może się zmienić.

 

 

red. Radosław Sowiński fot. Krosno112.pl

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

12 komentarzy

 • zawody11

  napisane przez zawody11

  niedziela, 11 marzec 2018 16:04

  To co to były za błędy na pkt karne wytłumacz mi kolego ?

 • Ardawiczius

  napisane przez Ardawiczius

  niedziela, 11 marzec 2018 13:39

  Ocena sędziowska to już odrębna sprawa. Na ostatnich zawodach wojewódzkich w Lubaczowie komisja sędziowska przyczepiła się do pewnego szczegółu i sypała punkty karne z góry na dół. Dlatego lepiej mieć dalszy numer startowy, aby wypatrzeć na jaki szczegół tym razem będzie nagonka.

 • zawody

  napisane przez zawody

  niedziela, 11 marzec 2018 10:04

  Ale przecież kto widział filmik z zawodów powiatowych które odbyły się w Odrzykoniu gdzie pierwsze miejsce zdobyło OSP Sporne to można im też doliczyć 15 punktów karnych bo na filmiku dobrze to widać, a kto zna regulamin zawodów powie to samo.

 • toki

  napisane przez toki

  niedziela, 11 marzec 2018 07:12

  Nie mieli rówjoważni ? bo ja czytalem znowu ze zawody wlacznie ze sztafeta odbyly sie bes problemu bo mieli tartan, no ale skoro nie mieli to z 2 sek jak nic na tym urwali plus szybki tartan

 • Ardawiczius

  napisane przez Ardawiczius

  sobota, 10 marzec 2018 12:09

  W sztafecie Bystrowic brak było rownoważni ze względu na opady deszczu. Wyniki sztafety owszem nie są miarodajne, ale już bojówka tak.

 • roki

  napisane przez roki

  piątek, 09 marzec 2018 18:41

  A co do Jabłonicy wystarczy tylko pkt sztafety z bojowka zamienic i juz a laczny wynik sie nie zmienia, wszyscy wiedza ze stac ich na duzooo lepszy wynik i na pewno taki osiagna, co do Wetliny to wedlug mnie jesli odbeda sie u nich zawody powiatowe w tym roku to i tak czy to bd Wetlina czy ktos inny to i tak to bd wynik w granicy 20 miejsca na wojewodzkich bo co jak co ale panuje tam niski poziom

 • roki

  napisane przez roki

  piątek, 09 marzec 2018 16:50

  A w czasach Jabłonicy wystarczy zmienic sztafete z bojowka i wszystko jasne a ogolny czas zostaje ten sam.

 • roki

  napisane przez roki

  piątek, 09 marzec 2018 16:41

  Taki wynik jest na stronie komendy psp w jarosławiu a więc raczej jest to wynik oficjalny Osp Bystrowice i wszedzie indziej ten wynik się powtarza ( 86.3 ) a to co w powiecie powiedza ze zrobili coś zle za co powinny byc pkt karne to już jest inna sprawa, oficjalnie 86.3

 • kimol

  napisane przez kimol

  czwartek, 08 marzec 2018 23:27

  Nie ma co się nakręcać, z zawodach wezmą udział silne drużyny, a zestawienie ich czasów nie jest miarodajne- gdyż niektóre z nich odbywały się w czasie silnych opadów deszczu, bez bieżni- na trawie. A nie od dziś wiadomo, że trzeba mieć też odrobinę szczęścia by poszło tak jak powinno

 • Kamil

  napisane przez Kamil

  czwartek, 08 marzec 2018 20:15

  brak czasu Wetliny. bystrowice nie zrobili takich czasów regulaminowo z tego co pisali na powiecie jarosławskim.

 

Polecamy

uroczysko

SZUKASZ PRACY

ratujemy dajemy 2018

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A