Krośnieński policjant drogówki jednym z najlepszych w województwie

fot. KMP Krosno fot. KMP Krosno

Krośnieński mundurowy wywalczył II miejsce wśród najlepszych policjantów ruchu drogowego na Podkarpaciu. Sierż. Sztab. Sławomir Godzisz pokonał ponad 20 policjantów z całego województwa. Wraz z laureatem konkursu będzie reprezentował Podkarpacie w finale ogólnopolskim.

W zeszłym tygodniu odbyły się wojewódzkie eliminacje ogólnopolskiego konkursu "Policjant Ruchu Drogowego". W konkurencjach wzięło udział 22 najlepszych funkcjonariuszy z drogówki z całego Podkarpacia. Mundurowi którzy zakwalifikowali się do tego etapu, musieli wykazać się wiedzą dotyczącą prawa o ruchu drogowym, umiejętnościami z zakresu udzielania pierwszej pomocy, celnością w strzelaniu z broni oraz płynnością w kierowaniu ruchem drogowym. Umiejętności jazdy motocyklem i samochodem były sprawdzane na specjalnym torze.

Funkcjonariusz z Wydziału Rchu Drogowego krośnieńskiej Policji sierż.sztab. Sławomir Godzisz objął drugie miejsce w rywalizacji. Krośnieński mundurowy wraz z policjantem, który zajął I miejsce na podium, będzie reprezentował województwo podkarpackie podczas ogólnopolskiego finału tego konkursu.

red. fot. KMP Krosno

 

Partnerzy portalu: