Brygadier Paweł Gaj zakończył służbę w szeregach strażaków PSP

fot. KM PSP Krosno fot. KM PSP Krosno

W dniu 31 lipca 2018 roku, na mocy decyzji Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej, służbę czynną w szeregach strażaków PSP zakończył bryg. mgr inż Paweł Gaj - Dowódca Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Krośnie.

Pan bryg. mgr inż. Paweł Gaj - po przeszło 31 latach trudnej i owocnej służby, po raz ostatni stawił się w swojej macierzystej jednostce i żegnany, podczas uroczystej zbiórki, przez przełożonych, podwładnych oraz kolegów i współpracowników, rozstał się ze strażackim mundurem, przechodząc na emeryturę.

W trakcie pożegnania Zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Krośnie - Pan bryg. Zbigniew Nowak, przytoczył najistotniejsze fakty z jego wieloletniej służby, podkreślił ogromne zasługi dla tutejszej jednostki oraz pogratulował wspaniałych osiągnięć na płaszczyźnie zawodowej.

Za tych wiele lat czynnej służby, pełnej poświęceń i wielu wyrzeczeń w wypełnianiu powinności zawodowych strażaka Państwowej Straży Pożarnej złożono mu najszczersze podziękowania, życząc jednocześnie, na nowym etapie życia, wielu radosnych dni i powodzenia w życiu rodzinnym i prywatnym.

red. fot. KM PSP Krosno

 

Partnerzy portalu: