Z życia służb

W weekend (5-7.04) w Zawadce Rymanowskiej (gm. Dukla) odbyło się szkolenie Sekcji Operacyjnej Dukla Grupy Bieszczadzkiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Przez kilka dni strażacy, goprowcy i strażnicy graniczni odbywali w Huwnikach "Kurs na Ratownika Wysokościowego w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym".

Kilkudziesięciu ratowników, strażaków, policjantów i harcerzy zabezpiecza Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej, które trwa od piątku w Dukli.

Motocykliści z klubu Sherwood Riders Jedlicze oraz policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KMP Krosno oraz z KP Jedlicze zorganizowali w sobotnie przedpołudnie (13.04) w Jedliczu na ul. Brzozowej akcję "Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie!".

PODNIEBYLE: Lublin zastąpił dwa Żuki

środa, 10 kwiecień 2019 20:56

Od niedawna jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Podniebylu (gm. Jedlicze) posiada na wyposażniu pojazd marki Lublin. Samochód ma zastąpić dwa wyeksploatowane Żuki.

We wtorek 9 kwietnia 2019 w Dukli odbyły się XXI Powiatowe Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Poźarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". W swoich kategoriach reprezentantami powiatu w eliminacjach wojewódzkich będą Klaudiusz Orzechowski, Bartosz Frydrych i Szymon Rysz.

5 kwietnia 2019r. w krośnieńskich szkołach podkarpacka Policja razem ze spółką Allegro.pl przeprowadzili prezentację projektu pn. "Bezpieczne zakupy w sieci". Celem projektu jest kształtowanie świadomości młodzieży w zakresie zagrożeń związanych m.in. z kradzieżą tożsamości i cyberprzestępczością. 

Po tragicznym wypadku karetki pogotowia ratunkowego w Puszczykowie pod Poznaniem, w którym zginął lekarz i ratownik medyczny w instytucjach medycznych w całej Polsce trwa żałoba. Nie inaczej jest w Krośnie. W czwartek na karetkach Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego w Krośnie pojawiły się czarne wstążki. 

Strona 1 z 102
 

Partnerzy portalu: