Zderzenie dwóch samochodów w Moderówce (gm. Jedlicze) na drodze krajowej 28. Jedna osoba przewieziona do szpitala.

W dniach 8-9 września 2018 r. odbędzie się VI Ogólnopolska Olimpiada Sportowo-Pożarnicza Strażaków OSP. W górskim terenie drużyny będą miały do zaliczenia różne przeszkody i zadania.

Policja poszukuje właściciela nieodebranych pieniędzy z bankomatu przy hipermarkecie na ul. Niepodległości w Krośnie.

17 lipca 2018 odbyło się oficjalne zakończenie kursu języka rosyjskiego organizowanego przez Podkarpacki Oddział Wojewódzki Stowarzyszenia Współpracy Polska - Wschód w Krośnie, wspólnie z Centrum Językowym Cosmopolitan. W uroczystości udział wziął Aleksander Minin – Konsul Generalny Federacji Rosyjskiej w Krakowie oraz Prezes Podkarpackiego Oddziału Współpracy Polska – Wschód Gabriel Zajdel.

Kolory nieba i wody, splecione żywioły wraz z ogniem i ziemią tworzą mieszankę niepowtarzalną, dając życie i uchylając rąbka tajemnicy istnienia poza granicami naszej sfery. Tak wiele i zaraz mikrony kosmosu w naszej wyobraźni.
Ale czy faktycznie musimy wszystkiego dotknąć?

Sprawca marcowego wypadku na ul. Kopernika w Krośnie, w którym ucierpiało troje młodych osób usłyszał wyrok: 2 lata więzienia i dożywotnia utrata prawa jazdy.

Zakończono przebudowę drogi wojewódzkiej nr 897 na odcinku Tylawa – Daliowa. Za ponad 13 mln zł zmodernizowano fragment o długości niemal 7 kilometrów. Inwestycja jest częścią większego zadania realizowanego w ramach programu INTERREG Polska-Słowacja 2014-2020. W uroczystości oddania przebudowanego odcinka udział wzięli: Z-ca Dyrektora Departamentu Współpracy Terytorialnej w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju Artur Harc, wicemarszałek Bogdan Romaniuk, z-ca Predsedy Kraju Preszowskiego Jozef Lukáč, poseł Bogdan Rzońca, reprezentanci sejmiku województwa: wiceprzewodnicząca Dorota Chilik oraz radny Wojciech Zając, Dyrektor Departamentu Dróg i Publicznego Transportu Zbiorowego Joanna Szozda, przedstawiciele władz lokalnych i partnerów projektu.

Zorza Łęki Dukielskie z pucharem Burmistrza Dukli w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej i Stowarzyszeń.

Strona 1 z 527