23 kwietnia około godziny 15:20 doszło do kolizji czterech samochodów na ulicy Krakowskiej w Krośnie (skrzyżowanie z ul. Podkarpacką)

W sobotę krośnieńscy policjanci wyeliminowali z ruchu pijanego kierowcę. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi mu kara 2 lat więzienia.

24 kwietnia w podkrośnieńskiej Dębinie odbędzie akcja "Biegam, nie śmiecę" podczas której miłośnicy i miłośniczki biegania, spacerów posprzątają park leśny. Akcję zainicjował nasz zespół biegowy Dzikie Życie RunTeam. Zapraszamy do wsparcia i wzięcia udziału.

W nocy 21 kwietnia, około godziny 3:20 doszło do włamania i kradzieży pieniędzy na myjni Vikoil przy ulicy Pużaka w Krośnie. Właściciele myjni proszą wszystkich, którzy mogą pomóc ustalić sprawcę kradzieży o kontakt z nimi lub z policją.  

RYMANÓW: Dachowanie Forda na DK28. Sprawca poszukiwany

poniedziałek, 22 kwiecień 2019 19:52

Bez osób poszkodowanych zakończyła się kolizja w Rymanowie na drodze krajowej 28. Domniemany sprawca uciekł z miejsca zdarzenia - policja ustala okoliczności zdarzenia. Wystosowano również apel o udostępnienie zapisów z wideorejestratorów przez kierowców jadących tą trasą w czasie, gdy doszło do kolizji.

W Niedzielę Wielkanocną (21.04) po godz. 15. doszło do kolizji drogowej w miejscowości Draganowa (gm. Chorkówka). Na miejscu interweniowały służby ratownicze.

Druhowie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych od wielu lat biorą aktywny udział w uroczystościach Wielkiej Nocy oraz w ich przygotowaniach.

Za nami trzeci sezon zmagań w Vivaldi Krosball - ligi piłkarskie. Ostatnimi niewiadomymi w wiosennych propozycjach były rozstrzygnięcia w Lidze 35+. Mistrza poznaliśmy już tydzień wcześniej, ale ciągle pozostawała nierozstrzygnięta walka o podium i niższe lokaty. Zapraszamy do krótkiego podsumowania piątkowej rywalizacji z udziałem popularnych oldbojów.

Strona 1 z 650
 

Partnerzy portalu: