Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał kierujący volkswagenem, który manewrując na parkingu, wjechał w toyotę. Pomimo ucieczki, szybko został zatrzymany. Okazało się, że nie posiada prawa jazdy i jest poszukiwany.

Trwają poszukiwania 12-latka z Izdebek

czwartek, 15 listopad 2018 09:40

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie poszukują zaginionego 12-letniego Daniela Sękowskiego z Izdebek. Z posiadanych informacji wynika, że chłopiec 13 listopada br. po południu wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił. Nie ma z nim żadnego kontaktu. Każdy, kto mógł widzieć zaginionego lub posiada jakiekolwiek informacje o miejscu jego pobytu, proszony jest o kontakt z brzozowską Policją. AKTUALIZACJA: Chłopca odnaleziono w czwartkowe popołudnie.

Informujemy, że w najbliższą sobotę tj. 17.11 od godz. 7:00 rozpoczną się pierwsze prace remontowe na kładce przy ul. Parkowej. Kładka w tym dniu będzie zamknięta dla ruchu pieszego aż do godz. 6:00 w niedzielę (18.11). Ostateczny termin zakończenia prac planowany jest na 30.11.2018 roku.

Vivaldi Krosball - 3 seria gier

środa, 14 listopad 2018 17:44

W piątek 9 listopada odbyły się kolejne spotkania Vivaldi Krosball Ligi Amatorskiej w ramach trzeciej serii gier (kolejki V i VI).

W środę (14.11) samochód dostawczy uderzył w drzewo na ulicy Grodzkiej (na wysokości szpitala). 

Ruszyło głosowania na tegoroczne pomysły zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego. Mieszkańcy sami zdecydują co powstanie lub co będzie realizowane w Krośnie lub w konkretnej dzielnicy. Jednym ze zgłoszonych projektów jest wyposażenie dla strażaków z krośnieńskiej jednostki OSP Białobrzegi.

Nadkomisarz Joanna Kędra została pierwszym zastępcą, a komisarz Tomasz Dąbrowski drugim zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie.

Tuż po godzinie 15:00, we wtorek (13.11) w Woli Komborskiej doszło do zdarzenia drogowego. Kierująca samochodem osobowym straciła panowanie nad pojazdem i zjechała z drogi. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu z drogą prowadzącą do Orzechówki.

Strona 1 z 583