Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 20 maja 2024 05:48

Oliwia Ziewalicz Mistrzynią Polski. Na podium Zofia Eibin. Sukces krośnieńskiego klubu judo

W Poznaniu 12 grudnia odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików i młodziczek w Judo. Oliwia Ziewalicz po ciężkich walkach zajmując pierwsze miejsce w kat. +70kg została Mistrzynią Polski. Zofia Eibin w tej samej kategorii wagowej zajęła 3 miejsce.

Autor: UKS Skorpion Judo Krosno

Dziewczyny trenują pod okiem trenera Pawła Jurysia. Jest to bardzo duże osiągnięcie dla Uczniowskiego Klubu Sportowego Skorpion Judo Krosno oraz dla miasta Krosna.

UKS Skorpion Judo Krosno zajął drugie miejsce w klasyfikacji medalowej kobiet i miejsce 7 w klasyfikacji generalnej turnieju. Serdecznie gratulujemy zawodnikom oraz trenerowi!