Redakcja

Portal Krosno112.pl wystartował oficjalnie 25 stycznia 2014, jednak 12 grudnia 2013 roku założono konto i rozpoczęto publikacje na portalu społecznościowym Facebook.

Nasz serwis przede wszystkim spełnia rolę informacyjną na temat szeroko rozumianego ratownictwa w powiecie krośnieńskim (straży pożarnej, policji, pogotwia ratunkowego i innych służb mundurowych). Publikujemy również treści profilaktyczne i porady. Staramy się być na najważniejszych wydarzeniach dotyczących szerokorozumianego ratownictwa, m.in. zawodach pożarniczych, jubileuszach jednostek OSP, przekazaniach nowego sprzętu, festynach strażackich. Organizujemy również akcje profilaktyczno - informacyjne tj. pokazy pierwszej pomocy dla dzieci, pokazy sprzętu ratowniczego, bierzemy udział w ogólnopolskiej akcji "Nie wypalaniu traw".

Obecnie serwis jest tworzony przez dwanaście osób, wśród których są dziennikarze, fotoreporterzy, reporterzy lokalni - którzy odpowiadają za dostarczanie treści z jedenastu gmin powiatu krośnieńskiego. Współpracujemy z portalami informacyjnymi regionu: krosnocity.pl. Współpracujemy z siłownią "Eurogym" w Krośnie, portalem "Dziecko w Krośnie", "Karpackimi Pokojami" . Naszym stałym współpracownikiem jest trenerka osobista i fizjoterapeutka, która co jakiś czas publikuje na naszych łamach porady dotyczące zdrowego i aktywnego życia. Wiele osób niezwiązanych bezpośrednio z serwisem, należy do nieformalnej grupy Krosno112 TEAM, która wspiera nas poprzez kupowanie gadżetów oraz umieszczenie naklejki z naszym logotypem na swoich autach, przedmiotach osobistych, czy też nakleja je w siedzibach swoich firm. Aktualnie siedziba naszej redakcji miesci się przy ulicy Wojciecha Roberta Portiusa 4 w Krośnie.

Cały czas się rozwijamy i szukamy osób, które mają ciekawe, nowatorskie pomysły, które moglibyśmy wspólnie realizować. Wystarczy napisać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Skład redakcji:

dh Adam Hejnar | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

dh Marcin Mikosz | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dariusz Błażejowski 

Magdalena Czelna

dh Maciej Drzyzga

dh Mateusz Grzybała

dh Jakub Jastrzębski

dh Mateusz Klara

dh Krzysztof Kozioł

dh Lidia Lipka

Natalia Paradysz

asp. Urszula Rędziniak

dh Radosław Sowiński

Rafał Szubrycht

dh Konrad Zarzyczny

dh Rafał Zarzyczny

baner 2

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

WYDARZENIA NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

R  E  K  L  A  M  A

 
R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

oliwka plakat totp

gzb2017

FACEBOOK

 

INSTAGRAM